Information
Search
Хіт продаж
Акції
Популярні

Glazok - інтернет-магазин контактних лінз

Контактні лінзи

Контактні лінзи на даний момент є одним з найбільш зручних способів корекції зору. Яка б аномалія рефракції ока не була діагностована у людини - короткозорість, далекозорість або астигматизм - правильно підібрані лінзи допоможуть істотно поліпшити зір, при цьому вони настільки зручні у використанні, що їх носіння не приносить ні найменшого дискомфорту. Однак цим їх функціональність не обмежується: кольорові лінзи можуть стати елементом іміджу, їх широка колірна гамма дає можливість створювати безліч образів в різноманітних стилях: від стриманої класики до провокаційного авангарду.

Купити контактні лінзи в Україні можна різними способами, і самим звичним з них є відвідування салону оптики. Але далеко не кожен з нас зараз може знайти на це час, адже активний спосіб життя сучасної людини часом не залишає ні хвилини для походу по магазинах і спілкування з консультантами навіть у такій важливій, що стосується здоров'я приводу. Інтернет-магазин - це прекрасний вихід з положення для таких людей, робити покупки таким способом зручно і вигідно, адже асортимент товарів в такому випадку набагато ширше, а цінова політика демократичніше, ніж в звичайних магазинах.

Контактні лінзи: як їх вибрати і придбати

Наш магазин «ГлазОк» існує вже протягом декількох років, і нашої сферою діяльності є продаж через інтернет:

контактних лінз будь-якого призначення
розчини для лінз
стильних аксесуарів
краплі, призначені для зволоження очей
У своїй роботі ми орієнтуємося на надання послуг найвищої якості, тому ми включили в свій каталог тільки кращі торгові марки світового рівня від надійних виробників засобів, що коригують зiр. Серед них:

  • Johnson & Johnson
  • Cooper Vision
  • Bausch & Lomb
  • Ciba Vision

   «ГлазОк» - що ми пропонуємо своїм клієнтам

   Зі свого боку ми гарантуємо максимально вигідні та комфортні умови при купівлі даного товару. Кожен етап - від оформлення замовлення на сайті до моменту його доставки - ретельно продуманий і відпрацьований нами на практиці, тому купити лінзи, а також все, що вам може знадобиться з супутніх товарів, у нас ви зможете не тільки максимально вигідно, але і швидко, не втрачаючи вашого дорогоцінного часу. Процедура замовлення нескладна: ви можете оформити його в спеціальному розділі на нашому сайті або зателефонувати нашому консультанту по телефону.

   Ціна на контактні лінзи зафіксована в прайс-листі, але в рамках проведення акцій ви можете придбати будь-який товар з істотною знижкою. Крім того, дисконтна програма, створена нами, дозволяє нашим постійним клієнтам купувати кращі засоби по корекції зору і догляду за ними за зниженими цінами - і чим довше ви є нашим клієнтом, тим менша вартість буде у обраного вами товару.

   Реєстрація на нашому сайті дасть вам можливість отримувати інформацію про акційні пропозиції та оформити замовлення найбільш швидким способом. Але навіть не заходячи в особистий кабінет, ви завжди можете оформити замовлення в телефонному режимі, керуючись порадами наших консультантів.

   Придбати контактні лінзи в Києві можна в багатьох компаніях, але замовляючи їх в інтернет-магазині «ГлазОк», ви отримуєте такі переваги:

   • демократична цінова політика;
   • значний асортиментний ряд відносно контактних лінз, засобів по догляду за ними і всіляких аксесуарів;
   • зручність при оформленні замовлення на сайті або в телефонному режимі;
   • можливість оплатити замовлення найбільш зручним для вас способом;
   • відповідальне ставлення і якісне обслуговування кожного клієнта - будь-то покупець, що здійснює у нас покупку вперше або наш постійний клієнт.
   Відгуки покупців