Information
Search

Sauflon тепер під маркою CooperVision

    Після придбання Sauflon Pharmaceuticals компанія CooperVision зробила ряд рішень.
    Це нова упаковка всього ряду розчинів. Яскраві краплі різних кольорів, різні для кожного продукту повинні допомогти як пацієнтам так і тим хто його продає. За словами Роба Хілі: «Використання різного кольору для кожного продукту допомагає відрізнити ключові функції, одночасно гармонізуючи портфель в цілому, дозволяючи як практикам, так і пацієнтам визначати правильне рішення для своїх вимог." Умовна узгодженість світу CooperVision, поки зрозуміла тільки йому.
    Відмова від консервантів. Не секрет, але на даний момент виробники розчинів для м'яких контактних лінз максимально робить ці рідини натуральними, без небезпечних для людського ока складових. Що ж, приємно коли працюють не тільки над новими продуктами а й покращують вже існуючі.
    До всіх розчинів додається контейнер для зберігання і дезінфекції лінз. Він так само не уникнув еволюції і збагатився іонами срібла, щоб допомогти збільшити антимікробну активність розчинів. Це повинно позначитися на комфорті носіння лінз. В даному випадку не варто прінебрегать правилами і, при зміні розчину, змінити слід і контейнер.
    Ну що ж, нам залишається сподіватися на те що продукція CooperVision стала на порядок краще не тільки завдяки гарній упаковці і новому контейнеру. Це може вирішити кожен з вас вже на власному досвіді. Поки ми тільки раді поверненню на ринок улюблених розчинів.
    Якщо хто то вже спробував розчин в новому дизайні і вам є що сказати, не соромтеся і діліться у відгуках про свою думку. Можливо комусь воно буде корисно.