Information
Search

Статті про контактні лінзи і розчини

Показання для носіння лінз

Показання для носіння лінз

Лінзи вже давно і міцно увійшли в практику корекції аномалій зору. У світі понад 125 млн. Чоловік носять контактні лінзи. З поява м'яких контактних лінз, сучасних «дихаючих» полімерів ця цифра збільшується. Основна група споживачів цього виду оптики - молоді активні люди.

Контактні лінзи для корекції зору

Контактні лінзи для корекції зору

Навантаження на орган зору, викликана повальним захопленням дітей і молоді різними гаджетами, привела до збільшення порушення рефракції зору в цій групі населення. В останні десятиліття набула популярності така галузь офтальмології, як ортокератология. В Америці і Європі ортокератологіческіе лінзи для відновлення зору стали застосовувати з 60-х років ХХ ст. У нашій країні з ними познайомилися тільки на початку ХХІ ст.

Огляд розчинів для лінз

Огляд розчинів для лінз

З ростом популярності контактних лінз зросла потреба в якісних засобах догляду за ними. В інтернет-магазині вічко представлений найширший асортимент розчинів для контактних лінз від провідних світових виробників

Як правильно закапувати краплі в очі?

Як правильно закапувати краплі в очі?

Краплі для очей використовуються при носінні контактних лінз, якщо доглядають розчини не забезпечують достатнього комфорту.

У яких випадках доводиться закапувати краплі в очі?

Чи викликають алергію контактні лінзи?

Чи викликають алергію контактні лінзи?

В світі все більше людей з аномаліями зору віддає перевагу контактної оптики. Але дехто від використання контактних лінз відвертає поширена думка, що постійне їх носіння може викликати алергічну реакцію.

Сучасні м'які контактні лінзи виробляють з гіпоалергенних матеріалів, які в дуже рідкісних випадках можуть спровокувати алергію.

Як прибрати подряпини на окулярах?

Як прибрати подряпини на окулярах?

В результаті активної носки і неправильного догляду за лінзами окулярів на них утворюються потертості і подряпини. Незалежно від того, з-якого матеріалу виготовлені лінзи - оптичного полімеру або скла, подальша експлуатація очок заборонена офтальмологами.

Як доглядати за окулярами?

Як доглядати за окулярами?

Правильний догляд за очками продовжує термін їх служби і береже зір. Дотримання гігієни корригирующей або сонцезахисної оптики важливо не тільки для очей, а й для шкіри обличчя, периорбитальной області. Чим частіше користуються окулярами, тим ретельніше необхідно їх очищати.

Як зробити макіяж під окуляри?

Як зробити макіяж під окуляри?

Сьогодні окуляри вже виконують не просто утилітарну функцію корекції зору, вони - стильний елемент образу. Тому і макіяж потрібно робити з урахуванням аксесуара. Існує кілька загальних рекомендацій, як зробити макіяж під окуляри, дотримуючись яких ваш образ стане ідеальним.

Як звикнути до окулярів?

Як звикнути до окулярів?

Нові окуляри - це завжди проблема в плані звикання до них. Але якщо при переході на оптику з більшою / меншою силою рефракції потрібно всього кілька днів для повної адаптації, то деякі види очок вимагають більше часу і зусиль, щоб звикнути до нових лінз.

Як почистити окуляри?

Як почистити окуляри?

При тривалій експлуатації оправа окулярів, носові упори вимагають чищення через біологічних відкладень і забруднень, що накопичуються на поверхні, в кріпленнях і мікропорах матеріалу. Згодом виникає питання - як почистити окуляри, щоб зберегти їх функціональність і зовнішній вигляд.

Показано з 1 по 10 із 52 (всього 6 сторінок)