Information
Search

Статті про контактні лінзи і розчиниЩо таке фотохромні окуляри? Навіщо вони потрібні?

Що таке фотохромні окуляри? Навіщо вони потрібні?

Захист очей від ультрафіолетового випромінювання має важливе значення. Сьогодні озоновий шар нашої планети дуже тонкий і його захисні властивості значно слабші. Тому сонцезахисні окуляри використовуються не тільки людьми, які тривалий час перебувають на свіжому повітрі, а й у повсякденному житті. Одним із різновидів такого виду оптичної продукції є фотохромні окуляри.

У яких випадках шкідливо носити окуляри?

У яких випадках шкідливо носити окуляри?

Окуляри – перший оптичний пристрій для корекції порушень рефракції. Цей пристрій налічує не одне століття. Крім терапевтичних цілей, окуляри використовують для захисту органу зору від шкідливих випромінювань – ультрафіолетового, електромагнітного, синього світла від екранів гаджетів. Сьогодні в моді іміджеві окуляри, які грають виключно естетичну та декоративну роль. Важко уявити ситуацію, коли носити окуляри шкідливо та навіть небезпечно. Але такі випадки є. Розглянемо їх докладніше.

Чому можуть щипати очі в контактних лінзах?

Чому можуть щипати очі в контактних лінзах?

Контактні лінзи (КЛ) – сучасний, зручний, мобільний спосіб корекції зору. Сьогодні все більше людей з різними порушеннями зору віддають перевагу цьому виду оптики, що коригує. Але деякі споживачі висувають скарги на дискомфорт, який проявляється печінням, відчуттям стороннього предмета в оці, різі, стомлюваності. Вони можуть бути на початковому етапі адаптації або в процесі регулярного носіння. Причини виникнення неприємних відчуттів можуть бути різними.

Діагностика та лікування кон'юнктивіту

Діагностика та лікування кон'юнктивіту

В Украине каждый третий пациент врача-офтальмолога обращается по поводу конъюнктивита. Из-за многообразия форм и причин лечение требует индивидуального подхода и использования специфических средств в каждом отдельном случае.

Які лінзи для окулярів краще: пластикові чи скляні?

Які лінзи для окулярів краще: пластикові чи скляні?

Скло спочатку використовувалося для виробництва лінз для окулярів. З появою полімерних лінз частина користувачів оцінила їх переваги. Але деякі «очкарики», як і раніше, вважають, що окуляри з мінерального матеріалу кращі, довговічніші, естетичніші, ніж з органічного. Які лінзи для окулярів, на думку фахівців, найкращі?

Як правильно замовити очки?

Як правильно замовити очки?

Сьогодні в магазинах оптики чи на сайті інтернет-аптек можна придбати готові окуляри або замовити оптику з індивідуальними параметрами. Це дозволяє підібрати не тільки необхідні вам лінзи, а й вибрати вид покриття, колір, дизайн оправи. Як правильно підібрати очки, порекомендують консультанти у салоні, офтальмологи.

Чим краще протирати окуляри?

Чим краще протирати окуляри?

Від стану лінз та оправи залежить не лише тривалість терміну їхньої служби, а й якість корекції аномалій зору. Для збереження окулярів необхідно знати, як їх правильно зберігати і як їх доглядати. Якщо всі користувачі знають, що окуляри потрібно зберігати у спеціальному футлярі, а не кидати на столі, дивані або використовувати як обруч для волосся, то, чим очищати лінзи, знають не всі.

Як створити правильний імідж за допомогою окулярів?

Як створити правильний імідж за допомогою окулярів?

Стильна оправа відіграє важливу роль у створенні образу та іміджу. Різноманітність моделей, кольорів та форм дозволяє виділитися серед інших любителів очкової оптики та підкреслити свою оригінальність. На що звернути увагу, вибираючи іміджеві окуляри?

Чи варто купувати готові очки для читання?

Чи варто купувати готові очки для читання?

Ви відчуваєте труднощі при читанні дрібного шрифту чи не можете самостійно вкинути нитку в вушко голки? Такі скарги властиві людям, які розміняли п'ятий десяток. Причина порушення зору у пресбіопії, а виправити неприємну ситуацію можна за допомогою окулярів.

Як роблять рецептурні лінзи?

Як роблять рецептурні лінзи?

Рецептурні лінзи (RX) – це коригувальні лінзи, виконані за індивідуальними параметрами, прописаними в рецепті, виданому лікарем після офтальмологічної діагностики.

Показано з 1 по 10 із 75 (всього 8 сторінок)