Information
Search

Окуляри для зору і сонцезахисні

Очки для макіяжу - новинка для представницького слабого поля. Якщо ви не носите контактні лінзи, ви ..
0

140.00 грн.

Готові окуляри можна розглядати як тимчасовий аксесуар для корекції зору. Виготовляються вони з м'як..
0

180.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
Вам может понравится
Готові окуляри можна розглядати як тимчасовий аксесуар для корекції зору. Виготовляються вони з м'як..
0

180.00 грн.

Очки для макіяжу - новинка для представницького слабого поля. Якщо ви не носите контактні лінзи, ви ..
0

140.00 грн.


Окуляри існують ще з XII століття. Спочатку вони були для захисту очей від сонця і ще через століття для того щоб краще бачити. Сонцезахисні окуляри спочатку робили з кісток тварин або шматків кори деревини з невеликими прорізами посередині. З'явилися вони на Крайній Півночі, в Азії та Америки. У Китаї у суддів були окуляри з пластин димчастого кварцу. Завдяки їм свідки не бачили їх очей.

Окуляри для зору були придумані в Італії, хоча підтверджень тому немає. За іншою версією це був Китай, але пізніше було доведено що згадки на яких була заснована версія датовані XV століттям. Прийшовши до висновку що краще дві лінзи на два ока ніж, одна на один, перші очки стали виготовляти з кварцу, і щоб як то закріпити їх на обличчі їх вставили в оправу з кістки або металу.

З роками окуляри вдосконалили, кварц замінили розплавленим склом. Оправи кріпилися на переніссі - це було важко і не комфортно. Завдяки британському оптику Едварду Скарлет в 1727 році була придумана оправа яка кріпиться не тільки на переніссі, але і на вухах.

Англійський математик і астроном Джорж Бідл Ейрі в 1827 році винайшов лінзи для корекції астегматізма. Бенджамін Франклін, американський вчений і філософ, винайшов біфокальні окуляри, об'єднавши в одних окулярах лінзи для дали і поблизу. У 1955 році винайшли лінзи які не б'ються, з пластика.

Крім очок для зору і від сонця є окуляри для водіїв, окуляри тренажери для зору, окуляри від глаукоми, захисні окуляри для лікарів.

Велика кількість моделей робить вибір точним, для особистого комфорту в поставленої мети.

В інтернет-магазині "ГлазОк" можна замовити потрібні вам окуляри, проконсультувавшись з нашим представником. У цьому розділі представлені вже готові окуляри, але ми можемо виготовити за Вашим запитом. У салоні "Оптика на Васильківській" ви можете вибрати оправу і лінзи які відповідають вашому вимогу. Час виготовлення залежить від обраних вами лінз, від доби до 14 робочих днів.

Ми робимо доставку по всій Україні, зареєстрованим клієнтам надається знижка.