Information
Search

Окуляри для нанесення макіяжу

Модель: 1004
ТОП

Короткий опис


Очки для макіяжу - новинка для представницького слабого поля. Якщо ви не носите контактні лінзи, ви не сталкивались з проблемою накрасити глазу. Нові люди, які, за якою-то випадковою, не використовують мкл і мають дально... Читати далі...

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
350.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Очки для макіяжу - новинка для представницького слабого поля. Якщо ви не носите контактні лінзи, ви не сталкивались з проблемою накрасити глазу. Нові люди, які, за якою-то випадковою, не використовують мкл і мають дальнозоркості не можуть накрасити швидко і красиво.

Очки представляють собою пластикову оправу з одним окуляром, який можна переставити вправо і влево, в залежності від того, який глаз виходить красе. У цих очках немає межцентрового розставання, тому вони подорожують будь-якого користувача.

Кому подойдут:
Користувачам, які плохо бачать публікації, що містять диоптрію звыше +1,50.

Це прекрасний подарунок для ваших близьких. Відомо ви не знаєте, а багато людей з них, за умови, що видно плоскі вблізи, використовуються збільшуючим стеклом для того, що рівно і красиво накраситься.

Очки для макіяжу дуже облегчают цю задачу. Благодаря передній лінзі, ви устанавливаете стекло на тот глаз, який буде дивитися, причому цей глаз, який потрібно накрасити, залишається відкрити.

Заказати очки для макіяжу можна назвати рецептами на очки для чтенія. Якщо є різні показники, то правильніше взяти менший плюс. Наприклад, якщо левий глаз на +2,00, а правий на +3,00, то заказывайте очки з показателем +2,00.

Поміряйте і покажіть очки, які ви зможете використати в салоні «Оптика на Васильківській», і тут ви можете при необхідності зробити діагностику, яка при підборі очків безкоштовна.

Заказати доставку по Україні ви можете по телефону або на сайті. Діє безкоштовна доставка при виконанні услового замовлення.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре