Information
Search

Оптика на Теремках

У листопаді 2021 року відкрилася "Оптика на Теремках". Завдяки Вашій довірі ми ростемо та розвиваємося. Тепер ми для багатьох ще ближчі. Широкий асортимент оправ, лінзи світових виробників, контактна корекція та супутні товари високої якості – все це ви знайдете в наших оптиках, яку б ви не вибрали.

Оптика на Теремках знаходиться за адресою: вул. Заболотного 48 А, другий поверх (вхід з боку "Фора")

У салоні "Оптика на Теремках" Вам пропонують найширший спектр послуг:

  • допомога у виборі оправи
  • безкоштовна діагностика
  • підбір лінз (лінзи в окуляри) будь-якої складності
  • підбір контактних лінз (мкл) та засобів для догляду за ними
  • ремонт оправ
  • виготовлення окулярів будь-якої складності
Для постійних клієнтів діє дисконтна програма: при разовій покупці більш ніж на 1000 грн ви отримуєте знижку 10%

В "Оптика на Теремках" виготовляють окуляри індивідуально під Вас, за вашим рецептом з урахуванням усіх особливостей та побажань. Купити недорогі окуляри в оптиці цілком реально і це буде без шкоди для Вашого зору. Є можливість купити недорогу оправу та поставити в неї недорогі лінзи і при цьому будуть дотримані такі важливі параметри, як міжцентрова відстань та ваші діоптрії. Для порівняння – у готових окулярах, які пропонують на розкладках ринків та переходів, єдина міжцентрова та однакові діоптрії у правій та лівій лінзі. У 95% користувачів очками, показники діоптрій очей різні. Ця деталь дуже важлива і впливає як на якість зору, так і на подальшу зміну показників.

У разі носіння окулярів з невідповідними характеристиками для вашого зору в результаті отримуєте погіршення зору.

Що стосується недорогих лінз в окуляри, чим вони дешевші, тим менше в них захисних покриттів, а значить вони будуть менший термін служити вам. При стиранні покриття лінзи стають каламутними, легко дряпаються і погано протираються. Якщо необхідні тимчасові окуляри, на недовгий термін, така лінза може бути хорошим варіантом. Наприклад, для підлітка, у якого змінюється зір, якщо ви плануєте зробити лазерну операцію на зір, якщо вам потрібні тимчасові окуляри, тому що ваші основні в ремонті або ви їх забули (вдома, в готелі, на роботі) і не скоро заберете, а без окулярів не можете.

Для тих, хто користується м'якими контактними лінзами в салоні "Оптика на Теремках" найширший вибір усіх офіційно представлених лінз в Україні. Ми допоможемо підібрати вам лінзи та засоби догляду за ними. Товар сертифікований, а отже ви отримуєте якісний товар і можете бути впевнені у здоров'ї ваших очей. Ви можете замовити контактні лінзи та догляд за ними як при відвідуванні нашої оптики так і на нашому сайті, обравши спосіб доставки “самовивіз, вул. Заболотного 48 А”.