Information
Search

Оптика на Васильківській

У квітні 2011 року "Оптика на Васильківській" в перший раз відкрила свої двері для всіх бажаючих поліпшити свій зір. Індивідуальний підхід, якісний і доступний товар кожного клієнта, зробили магазин оптики популярним не тільки в Голосіївському районі.

Оптик в Києві велика кількість, але наша відрізняється не тільки широким асортиментом і доступними цінами. Вся продукція сертифікована і є якісним продуктом, який прослужить вам не один рік. У нашому салоні вам не тільки підберуть оправу за формою і матеріалом, але і налагодять її так, щоб вона максимально зручно сиділа на вашому обличчі. Протягом року наші клієнти можуть звернутися до нас абсолютно безкоштовно, якщо оправа розтягнулася, або виявився якийсь заводський брак. Всі оправи ми повертаємо представникам, так як працюємо тільки з перевіреними і сумлінними компаніями, які займаються офіційно очковою продукцією в Україні.

Чи не багато користувачів очок знають що окуляри можуть бути не тільки засобом для гарного зору, але і частиною гардеробу. Люди з поганим зором часто вибирають між окулярами для зору і сонцезахисними. Насправді можливо зробити сонцезахисні окуляри з діоптріями, додавши поляризацію. Або поставити фотохромні лінзи і отримуємо багатофункціональні окуляри, якими можна користуватися в приміщенні і на вулиці. У сонячну яскраву погоду лінзи темніють, а коли ви заходите в приміщення - лінзи стають світлими. Людям, які погано бачать поблизу, не обов'язково спускати оправу на самий кінчик носа, щоб подивитися в далечінь. Досить поставити офісну лінзу. У цій лінзі ви зможете добре бачити те що в межах витягнутої руки, коли ви дивитеся вниз, а для того щоб подивитися вдалину, досить підняти очі. У верхній частині лінзи немає діоптрії або стоїть мінус, якщо це необхідно за рецептом. Візуально така лінза не відрізнятиметься від звичайної.

У магазині оптики на Васильківській вам розкажуть детально про ці лінзи і про багато інших, які потрібні саме вам. Ми ретельно і скрупульозно підходимо до кожного виготовлення окулярів. І вже якщо обрана вами оправа не підходить під потрібні вам лінзи, ми вам про це скажемо і розповімо чому.

Оптика в Києві недорога - у багатьох така фраза може викликати посмішку. Але так, якщо вам необхідний бюджетний варіант хороших очок, ми підкажемо і пояснимо який у вас є варіант. Але не забувайте, недорога оптика це найпростіший і базовий її варіант. Лінза з великою кількістю захисних і функціональних покриттів не може бути дешевою. Що стосується оправ, у нас великий асортимент недорогих і різноманітних за формою і матеріалом.

Наша оптика знаходиться в Голосіївському районі, в зручному для кожного бажаючого відвідати нас місці. Біля метро Голосіївська, в п'яти хвилинах ходьби.

Крім послуг виготовлення окулярів у нас є ремонт окулярів будь-якої складності:

  • ремонт і заміна дужок
  • заміна гвинтів
  • заміна носоупоров
  • ремонт і заміна флекса
  • заміна волосіні
  • вирівнювання оправ
  • заміна скла в сонцезахисних окулярах
  • пайка оправ

Ремонту підлягає практично будь-яка оправа, але якщо вона якісна. Як показує досвід, готові окуляри (ті які ви купуєте вже з діоптріями) ремонту не те щоб не підлягають, не має просто сенсу їх ремонтувати, так як відремонтувавши в одному місці така оправа зламається в іншому місці. Готові окуляри виготовляються з неякісної сировини і дуже ламкі і не довговічні.

Оптика в Києві недорого це не міф, так як кожен місяць ми проводимо акції. Кожен бажаючий може придбати лінзи європейської якості зі знижкою до 25%. У доповненні ви отримуєте гарантію на 3-5 роки на те, що ваші лінзи прослужать вам правдою і вірою протягом декількох років.

Для постійних клієнтів є знижка, і отримати її можна при разовому замовленні на 1000 гривень. При бажанні ви можете залишити ваші контактні дані і отримувати смс розсилки зі знижками і акціями.

В інтерент-магазині "ГлазОк" ви можете переглянути каталог лінз і оправ. Список поповнюється і оновлюється. Якщо ви не знайшли що цікавить вас, зв'яжіться з нами за телефоном: (044) 257 23 52 або (050) 257 23 52.

Гості та жителі Києва можуть пройти безкоштовно діагностику зору, без запису, в порядку живої черги. Діє доставка по Україні.