Information
Search

Доставка

 

Самовивіз (Київ)
Ви можете самостійно придбати контактні лінзи і забрати своє замовлення в будь-який зручний для Вас час з 10:00 до 19:00 у пн-пт. за адресою вул. Васильківська 5/7 "Оптика на Васильківській" (м. Голосіївське) навпроти магазину "Велика Кишеня" попередньо оформивши його на сайті.

 

 


Доставка кур'єром (по Києву) ТИМЧАСОВО ВІДСУТНІЙ
Вартість доставки безкоштовна для замовлень, сума яких, понад 500 грн. При вартості покупки до 500 грн. кур'єрська доставка 100 грн.
Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Час доставки з 15:00 до 21:00. З 11:00 до 15:00 - за домовленістю, на наступний день після оформлення замовлення.

 

Доставка УКР Поштою
Замовлення на суму понад 500 грн доставляється бесплатно.Доставка даними способом тільки за повної передоплати. Доставка поштою здійснюється двічі на тиждень. Відповідальність за затримку \ втрату посилки компанією "Укрпошта" адміністрація не несе.

 

доставка контактных линзНова Пошта
Безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн.Замовлення сумою до 300 грн. відправляються за передоплатою. Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Отправка товару протягом доби, в усі дні, крім вихідних. За регламентом компанії "Нова Пошта". У разі незабора замовлення протягом 5 робочих днів, посилка повертається назад автоматично.