Information
Search

Доставка

 

Самовивіз (Київ)
Ви можете самостійно придбати контактні лінзи і забрати своє замовлення в будь-який зручний для Вас час з 11:00 до 18:00 у пн-пт. за адресою вул. Васильківська 5/7 "Оптика на Васильківській" (м. Голосіївське) навпроти магазину "Велика Кишеня" попередньо оформивши його на сайті. Забрати товар ви можете в цей же день за умови оформленого замовлення до 10:00 (замовлення повинне бути сплачене, якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлене замовлення пізніше 10:00 ранку

 

 


Доставка кур'єром Нової Пошти 

Вартість доставки безкоштовна для замовлень, сума яких понад 1500 грн. За вартості покупки до 1500 грн. кур'єрська доставка за тарифами Нової Пошти. Відправка товару здійснюється через день, замовлення оформленого до 10:00 (замовлення має бути оплачене). Відправлення у будні.


 

Доставка УКР Поштою 
Доставка даним способом тільки за повної передоплати за рахунок отримувача, Доставка поштою здійснюється один раз на тиждень: вівторок. Звертаємо Вашу увагу, що доставка здійснюється на відділення. Відповідальність за затримку \ втрату посилки компанією "Укрпошта" адміністрація не несе. Також можлива доставка за кордон України.

 

доставка контактных линзНова Пошта 
Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн. Оправи надсилаються за передоплатою, 200 грн за одну одиницю. Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Надсилання товару протягом доби, в усі дні, крім вихідних. Якщо замовлення не було забрано протягом 5 робочих днів, посилка повертається назад автоматично.. 

Міжнародна доставка по повній передоплаті за рахунок отримувача за умовами компанії "Нова Пошта": Польща, Румунія, Словаччина, Угорщина, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Німеччина, Чехія.