Information
Search

Доставка

 

Самовивіз (Київ)
Ви можете самостійно придбати контактні лінзи і забрати своє замовлення в будь-який зручний для Вас час з 10:00 до 19:00 у пн-пт. за адресою вул. Васильківська 5/7 "Оптика на Васильківській" (м. Голосіївське) навпроти магазину "Велика Кишеня" попередньо оформивши його на сайті. Забрати товар ви можете в цей же день за умови оформленого замовлення до 10:00 (замовлення повинне бути сплачене, якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлене замовлення пізніше 10:00 ранку

 

 


Доставка кур'єром (по Києву) ТИМЧАСОВО ВІДСУТНІЙ
Вартість доставки безкоштовна для замовлень, сума яких, понад 500 грн. При вартості покупки до 500 грн. кур'єрська доставка 100 грн.
Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Час доставки з 15:00 до 21:00. З 11:00 до 15:00 - за домовленістю, на наступний день після оформлення замовлення.

 

Доставка УКР Поштою
Замовлення на суму понад 500 грн доставляється бесплатно.Доставка даними способом тільки за повної передоплати. Доставка поштою здійснюється двічі на тиждень: вівторок і четвер. Звертаємо Вашу увагу, що доставка здійснюється на відділення. Відповідальність за затримку \ втрату посилки компанією "Укрпошта" адміністрація не несе.

 

доставка контактных линзНова Пошта
Безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн. Замовлення сумою до 400 грн. відправляються за передоплатою. Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Отправка товару протягом доби, в усі дні, крім вихідних. За регламентом компанії "Нова Пошта". У разі незабора замовлення протягом 5 робочих днів, посилка повертається назад автоматично.