Information
Search

Доставка

 

Самовивіз (Київ) Час коли ви зможете забрати ваше замовлення уточнюйте у менеджера, тимчасови незручності на час воєнного стану
Ви можете самостійно придбати контактні лінзи і забрати своє замовлення в будь-який зручний для Вас час з 11:00 до 18:00 у пн-пт. за адресою вул. Васильківська 5/7 "Оптика на Васильківській" (м. Голосіївське) навпроти магазину "Велика Кишеня" попередньо оформивши його на сайті. Забрати товар ви можете в цей же день за умови оформленого замовлення до 10:00 (замовлення повинне бути сплачене, якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлене замовлення пізніше 10:00 ранку

 

 


Доставка кур'єром (по Києву) ТИМЧАСОВО ВІДСУТНІЙ
Вартість доставки безкоштовна для замовлень, сума яких, понад 500 грн. При вартості покупки до 500 грн. кур'єрська доставка 100 грн.
Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Час доставки з 15:00 до 21:00. З 11:00 до 15:00 - за домовленістю, на наступний день після оформлення замовлення.

 

Доставка УКР Поштою 
Доставка даним способом тільки за повної передоплати за рахунок отримувача, Доставка поштою здійснюється один раз на тиждень: вівторок. Звертаємо Вашу увагу, що доставка здійснюється на відділення. Відповідальність за затримку \ втрату посилки компанією "Укрпошта" адміністрація не несе.

 

доставка контактных линзНова Пошта Відправка на протязі 3 робочих днів по повній передоплаті на час воєнного часу
Безкоштовно при вартості замовлення від 1000 грн. Замовлення відправляються за передоплатою. Оправи надсилаються за передоплатою, 100 грн за одну одиницю. Відправка товару здійснюється в день замовлення оформленого до 10:00 (замовлення повинно бути сплачено якщо воно по передоплаті) і на наступний день, якщо оформлення замовлення пізніше 10.00. Отправка товару протягом доби, в усі дні, крім вихідних. За регламентом компанії "Нова Пошта". У разі незабора замовлення протягом 5 робочих днів, посилка повертається назад автоматично.