Information
Search

Очкова офісна лінза Essilor Interview Orma Crizal Alize UV 1,5

Виробник: Essilor
Модель: EIOCAUV15

Короткий опис


Офісна лінза від французької компанії Essilor. Така лінза рекомендується для тих, хто хоче в одних окулярах працювати і з комп'ютером, і з паперами. При цьому не погіршувати свій зір. Справа в тому, що лікарі зазвичай ви... Читати далі...

Короткі атрибути


Виробник - Essilor
Країна виробник - Франція
Астигматика - ні
Форма - сферична
Тип лінзи за матеріалом - пластик
Дивитися всі атрибути

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
1 700.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Офісна лінза від французької компанії Essilor. Така лінза рекомендується для тих, хто хоче в одних окулярах працювати і з комп'ютером, і з паперами. При цьому не погіршувати свій зір. Справа в тому, що лікарі зазвичай виписують окуляри для читання або для комп'ютера. Ця лінза розроблена так, що максимальна оптична сила знаходиться внизу (в зоні для читання) після вона зменшується, і чим вище ви дивитеся тим оптична сила менше. Це називається дигресія.


Дуже часто до нас приходять люди та беруть окуляри для читання, розраховані на роботу з документами на 40 см від очей. Після, вони використовують ці окуляри не тільки за призначенням але і для роботи за комп'ютером, а це вже відстань до метра. Очі за рік звикають до ішої відстанні і діоптрія, яка була раніш для читання, стає для комп'ютера, а текст на відстані 40 см вже не так добре видно. Таким чином штучно погіршується зір.


У таких випадках краще користуватися цією лінзою, вона збереже ваш зір до 3х років і не дасть штучно прогресувати погіршенню.

Характеристики:
Інформація про товар
Виробник Essilor
Країна виробник Франція
Астигматика ні
Форма сферична
Тип лінзи за матеріалом пластик
Призначення офісна
Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре