Information
Search

Оптичні лінзи

..
0

1 098.00 грн.

..
0

2 465.00 грн.

..
0

1 500.00 грн.

..
0

1 230.00 грн.

..
0

3 100.00 грн.

..
0

2 450.00 грн.

..
0

1 900.00 грн.

Лінзи від німецької компанії Zeiss в індексі 1,67 зі спеціальним покриттям Drive Safe. Лінза має асф..
0

3 310.00 грн.

..
0

1 350.00 грн.

..
0

470.00 грн.

..
0

2 910.00 грн.

..
0

5 000.00 грн.

..
0

1 230.00 грн.

..
0

2 325.00 грн.

..
0

1 350.00 грн.

..
0

1 200.00 грн.

..
0

1 050.00 грн.

..
0

2 500.00 грн.

..
0

500.00 грн.

..
0

1 938.00 грн.

..
0

1 062.00 грн.

..
0

1 456.00 грн.

..
0

285.00 грн.

..
0

2 600.00 грн.

Показано з 1 по 24 із 63 (всього 3 сторінок)

Сучасна Оптометрія володіє набагато більшими можливостями корекції зору, ніж ще кілька років тому. Відвідуючи кабінет офтальмолога, людина стикається з новими і незнайомими назвами оптичних лінз.

Види лінз

Умовно всі лінзи для окулярів можна розділити на:

 1. Монофокальна - коригувальні далекозорість і короткозорість. Залежно від типу порушення лікар підбере лінзи відповідної оптичної сили: "-" для дали чи "+" для поблизу.
 2. Біфокальні - з віком може з'явитися порушення сприйняття не тільки віддалених предметів, але і розташованих поруч. Далекозорість або вікова пресбиопия вимагають різних очок з "+" і "-". Біфокальні лінзи допомагають вирішити цю проблему - людині не потрібно міняти окуляри, "перемикаючи" фокус зору, він буде добре бачити все в 1 парі очок з біфокальними лінзами.
 3. поляризованим - лінзи зі спеціальним покриттям, яке не дозволяє відблисків від поверхонь, що відбивають негативно впливати на зір.
 4. Фотохромниє або "хамелеони" - лінзи, які темніють на світлі і стають прозорими в приміщенні. Вони не тільки покращують гостроту зору до норми, але і захищають очі від сонячної радіації. Автоматично підлаштовуються під інтенсивність освітлення.
 5. Для водіння - цей вид має особливе покриття, яке перешкоджає засліплення зустрічними фарами і дозволяє добре бачити навіть в сутінках і умовах поганої видимості (дощ, туман, сніг, погана освітленість). Їх використовують і люди з нормальним зором. Лінзи враховують фізіологічні особливості зорового аналізатора - розширення і звуження зіниці, зниження гостроти зору при недостатньому освітленні, і виправляють ці недоліки, дозволяючи водієві комфортно відчувати себе за кермом в будь-яких умовах.

Також лінзи за матеріалом, з якого їх виготовляють, підрозділяються на:

 • скляні;
 • пластикові.

Скляні лінзи

Такі лінзи мають:

 • відмінні оптичні властивості;
 • легкі у виготовленні і обробці;
 • відмінно піддаються нанесенню різних покриттів.

Але скло має ряд недоліків:

 • легко б'ється і може завдати серйозні травми осколками;
 • не може бути вставлено в деякі види оправ;
 • ускладнює оправу;
 • товсті скляні лінзи спотворюють очі і виглядають неестетично.

Сьогодні все більша кількість виробників лінз для оправи віддають перевагу органічних матеріалів.

Пластикові лінзи

Сучасні лінзи з пластика мають спеціальну обробку, різні покриття, які захищають пластик від механічних пошкоджень, прибирають спотворення і збільшують прозорість вироби. Особливі високоіндексні матеріали дозволяють досягти нормального зору при високому показнику діоптрій, не збільшуючи при цьому товщину вироби.

З появою пластикових лінз стали можливі полуободковие і безободковие оправи. Технології виробництва лінз для оправ продовжують удосконалюватися. Вже випускають лінзи для активних людей, дітей і спортивних очок з високим ступенем міцності. Їх виготовляють з:

 • полікарбонату - матеріалу в кілька разів міцніше і легше, ніж звичний CR-39;
 • матеріалу, який поєднує плюси полікарбонату і скла.

Ці види лінз істотно розширили можливості оптометрії. Застосування просвітлюють технологій, захисних плівок і покриттів забезпечує високі характеристики медичних лінз і сонцезахисних моделей.

Пластик легко забарвлюється в будь-який колір, можливо нанесення малюнків, градієнта, що робить окуляри естетичним, модним, сучасним аксесуаром, а не тільки пристроєм для корекції зору. Використання сучасних матеріалів при виготовленні лінз практично усунуло період адаптації і підвищило природність сприйняття навколишнього світу крізь окуляри.

Де купити?

В Україні купити лінзи для окулярів хорошої якості можна в салонах-магазинах оптики при наявності рецепта від офтальмолога. У деяких оптиках Києва та великих міст країни пройти обстеження і індивідуально підібрати лінзи можна безпосередньо в салоні. При наявності рецепта в інтернет-магазині GlazOK досвідчені консультанти допоможуть вибрати лінзи для будь-якого виду окулярів і оправ. Доступна ціна, відмінна якість, широкий асортимент і оригінальність лінз - головні переваги покупок в магазині GlazOK.