Information
Search

Окуляри для зору

Модель: 11014A

Короткий опис


Готові окуляри можна розглядати як тимчасовий аксесуар для корекції зору. Виготовляються вони з м'яких, що не міцних і тому недорогих матеріалів, які не володіють довговічністю. Тому якщо трапилася якась поломка, найчаст... Читати далі...

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
360.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Готові окуляри можна розглядати як тимчасовий аксесуар для корекції зору. Виготовляються вони з м'яких, що не міцних і тому недорогих матеріалів, які не володіють довговічністю. Тому якщо трапилася якась поломка, найчастіше вам відмовляють в ремонті через відсутність можливості його, а часом вартість лагодження дорожче самих очок. Виробники не можуть охопити весь спектр рецептів, тому виготовляють за середньостатистичними параметрами: дві однакових діоптрії і міжцентрової 62-64 мм.

В яких випадках можуть стати в нагоді готові окуляри?

Часто в поспіху збираючись в поїздку ми забуваємо важливі для нас речі. якщо цієї важливою річчю виявилися окуляри, ви можете по шляху придбати ваші діоптрії, щоб не залишатися безпорадними до моменту повернення додому. Гірше звичайно якщо ви зламали окуляри і потрібен час на ремонт або виготовлення нових. В ідеалі мати не одну пару, але якщо вже немає її то готові окуляри знадобляться на час очікування.

Чому не можна користуватися готовими окулярами на постійній основі?

Готові окуляри мають лінзи з однаковими двома діоптріями, у більшості людей очі мають різні показники рефракції.

Чи не коригують астегматіку і в готових окулярах, очі потребують торіческіх лінзі постійно знаходяться в напрузі. Внутрішня м'яз очі, яка відповідає за чітке зір робить постійні мікроколивання, що в подальшому призведе до порушення метаболізму в волокнах м'язи і сприяє розвитку патології сітківки та інших очних хвороб.

Міжцентрової стандартна, але не у всіх пацієнтів це так. І якщо у вас наприклад вона більше, скажімо 66, то ваша зорова вісь не збігається з оптичною віссю лінзи і ви дивитеся через зону спотворення (аберації). І ця зона зростає з діоптріями лінз.

Лінзи ставляться в такі окуляри найдорожчі без покриттів, тому вже через кілька місяців на стеклах з'являються подряпини і потертості. У таких окулярах не тільки погано видно, але й шкідливо.

Діє доставка по всій території України на умовах сайту. При покупці, будьте уважні при вказівці діоптрії.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре