Information
Search

Контактні лінзи для дітей

Контактні лінзи для дітей    Використання контактних лінз дітьми у віці 8 років і більше – одна із самих обговорюваних тем в контактній корекції протягом останніх років. Існує безліч доказів на користь того, що це безпечний, ефективний та зручний засіб оптичної корекції для дітей та підлітків.
    Як в процесі досліджень, так і на практиці діти віком від 8 років продемонстрували, що можуть доглядати за контактними лінзами та успішно їх носити. При цьому не було виявлено ні збільшення швидкості прогресування міопії (порівнюючи з однолітками, які користуются окулярами), ні збільшення кількості ускладнень. Деякі автори рекомендують носити одноденні контактні лінзи в молодшому і ранньому підлітковому віці для зниження вірогідності ускладнень. Інші спеціалісти стверджують, що діти дотримуються правил гігієни та догляду за лінзами краще, чим дорослі користувачі.
    Багато батьків вважають, наприклад, що дитина, яка не здатна піклуватися про свої окуляри, буде так же відноситися і з контактними лінзами. Однак в реальності це не так. Більше того, дослідження показали, що найнижча частота ускладнень відмічалась серед дітей у віці 8-12 років. Використання дітьми МКЛ не веде до прогресування ступеню міопії.
    Окрім цього, є багато переваг МКЛ у використанні юних користувачів. Зручність і комфорт під час рухової активності і заняттях спортом, впевненість у своїй зовнішності, краща соціалізація – особливо важливо для дітей.

    Оптимальним варіантом для вибору перших контактних лінз для дітей будуть силікон-гідрогелеві лінзи з невеликим терміном носіння. Такі лінзи набагато зручніше навчитися надягати, так як вони тримають форму і не скручуються на пальці. Так само у лінз з невеликим терміном носіння найвищі показники вмісту води і пропуску кисню. Дитина при цьому не буде відчувати що у нього є що-небудь в очах і зможе носити її протягом дня без проблем.
    Як уже було відмічено, при первинному підборі дітям і підліткам бажано зупинити свій вибір на одноденних контактних лінзах. Нижче приведені деякі переваги цього типу лінз.

  • Вони ідеально підходять для епізодичного використання (яке спочатку може бути пріорітетніше постійного носіння)
  • Лінзи повторно не використовуються, тому нема необхідності в їх очистці.
  • Як наслідок, низький рівень ускладнень.

    Важливим фактором успішного носіння являється строге дотримання режиму графіку заміни лінз, перед усе дітьми, а так же гігієна та догляд за лінзами. В салоні оптики Ви можете отримати дані рекомендації від спеціалістів. Купити контактні лінзи ви може на сайті "ГлазОк".

Related Products