Information
Search

Мультифокальні контактні лінзи для пресбіопії

    Лінзи незамінні при корекції пресбіопії, викликаної порушеннями еластичності кришталика, які відбуваються найчастіше після 40 або 45 років. Вони надають можливість чітко бачити не тільки на далекому або близькій відстані, але на відміну від біфокальних, дозволяють легко переходити від однієї зони до іншої. З віком потрібні окуляри для дали, окуляри для читання, окуляри для роботи на комп'ютері ... Мультифокальний тип лінз позбавляє від необхідності використовувати декілька видів очок.

    Види лінз при далекозорості.

Мультифокальні лінзи - це альтернативний метод очкової корекції. Вони мають відразу кілька зон, що відрізняються різним оптичним дією, що робить можливим якісно і правильно бачити об'єкти, без розмитих контурів, що знаходяться на різній відстані.
Виробляються мультифокальний вид лінз з різних матеріалів. Існують жорсткі і м'які. Розрізняються вони і по дизайну. існують:

  1. Концентричні лінзи, в яких чергуються кільцеподібні зони з певною оптичною щільністю, що дозволяють бачити на будь-якій дистанції. У мультифокальних лінз центральна область виконує різні функції - є лінзи з розміщеною в центрі зоною для зору на близькому розташуванні, є - для далекого бачення.
  2. Асферіческіе - сучасні, більш прогресивні лінзи, так як перехід від однієї зони до іншої відбувається плавно від центру до периферії. У більшості асферических мультифокальних контактних лінз, область для корекції далекозорості знаходиться в центрі. Це обумовлено фізіологією очі. При розгляданні об'єктів, що знаходяться близько до ока, зіницю починає звужуватися, а при погляді на віддалені предмети, навпаки, відбувається його розширення, забезпечуючи залучення периферії очі в процес зору. Яскравий приклад силікон-гідрогелевих лінз Biofinity Multifocal. На момент написання статті у них самі кращі показники піввідношення пропускаемости повітря і вмісту води.

   Переваги та недоліки мультифокальних лінз

    Перевага мультифокальних лінз для пресбіопії в тому, що для забезпечення відмінної видимості їм не обов'язково знаходиться на оці в певному положенні. Цей тип контактних лінз необхідний для корекції пресбіопії у водіїв автотранспорту, так як сферичні лінзи підбирають для кожного ока окремо - на одне око від короткозорості, а для іншого - від далекозорості, що виключає бінокулярний зір.
Єдиним недоліком є ​​те, що мультифокальні лінзи не використовують при великій аддідаціі.
    Вибрати необхідну пару мультифокальних лінз, орієнтуючись на їх дизайн, режим носіння і терміни заміни, може зробити фахівець-офтальмолог після проведення всіх обов'язкових обстежень. Лікар порекомендує пацієнту зручну пару лінз для коригування зору на різну дальність - вдалину і в близь. Консультація може знадобитися не одна, щоб фахівець правильно зміг підібрати необхідний вид лінз. Крім того, такі лінзи вимагають більш тривалого періоду звикання.
    Зараз можна вільно купити мультифокальні лінзи в Україні від провідних світових виробників, різного дизайну і вартості. Інтернет-магазин «ГлазОк» пропонує споживачеві широкий вибір зразків мультифокальних лінз:

  • гідрогелеві м'які;
  • з силікон-гідрогелю.

    Пропоновані лінзи від світових виробників оптики розрізняються показниками кіслородпроніцаемості, вмістом води, складом і часом дії:

  • планового обміну, що вимагають заміщення після 1 місяця;
  • щоденної заміни.

    Кожен з перелічених видів має свої переваги і недоліки. Ціна на мультифокальні лінзи вище, ніж на біфокальні, так як вони більш складні по дизайну.

Related Products

    Де можна купити мультифокальні лінзи?

    Інтернет-магазин «ГлазОк» робить прогресивну оптику доступною жителям найвіддаленіших куточків України. Асортимент представлених контактних лінз, супутніх товарів і засобів по догляду за продукцією набагато ширше, ніж у звичайній торгової мережі, безкоштовна доставка по Україні забезпечить економію коштів і гарантує отримання замовлення в зручний час і в будь-якому куточку країни. Проведені акції і гнучка система знижок, з якими можна ознайомитися на сайті магазина, дозволять підібрати кращі цінові сегменти необхідного товару.
    Придбати контактні лінзи в Києві можна вільно, скориставшись кваліфікованими он-лайн послугами інтернет-магазину «ГлазОк». Магазин своїм клієнтам гарантує своєчасну доставку, сертифікований товар від кращих світових фірм-виробників, професійну консультацію при підборі мультифокальних лінз відомих брендів.