Information
Search

Мультифокальні контактні лінзи Biofinity Multifocal

Виробник: Cooper Vision
Модель: 1133L
ТОП

Короткий опис


Лінзи Biofinity Multifocal - силікон-гідрогелеві м'які контактні лінзи, призначені для тривалого застосування. Цей продукт Cooper Vision давно був очікуваним на ринку і на сьогоднішній день отримали можливість оцінити йо... Читати далі...

Короткі атрибути


Виробник - Cooper Vision
Країна виробник - США
Тип лінзи за матеріалом - силікон-гідрогелеві
Частота заміни - 1 місяць
Серія - Biofinity
Дивитися всі атрибути

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
1 683.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Лінзи Biofinity Multifocal - силікон-гідрогелеві м'які контактні лінзи, призначені для тривалого застосування. Цей продукт Cooper Vision давно був очікуваним на ринку і на сьогоднішній день отримали можливість оцінити його переваги, як інші шанувальники контактних лінз Biofinity, які визнали комфортність їх експлуатації, але додатково використовували при читанні окуляри.

Матеріал останнього покоління, що застосовується у виробництві даного продукту природним способом приваблює воду, забезпечуючи оптимальний вміст рідини в лінзі. Що дає їм додатковий потенціал в порівнянні з рештою мультифокальних лінз силікон-гідрогелевими групи, поєднуючи більший вміст води з високою кисневої проникністю і еластичністю.

Biofinity Multifocal зроблені за особливою технологією Balanced Progressive, що забезпечує додаткову гостроту зору у пацієнтів за 40 років. Ви можете вибрати кілька варіантів дизайну матриці - N і D, що визначають відмінне центрування даних контактних лінз, що дозволяє однаково добре розглядати дрібні об'єкти на відстані або при близькому розгляданні. Вони призначені для тієї цільової аудиторії, яка проводить багато часу біля комп'ютера. Лінзи з маркуванням "D" рекомендують надягати на домінуючий (ведучий) око, лінзи з маркуванням "N" на другорядне (ведений) око.

Щоб визначити провідне око, витягніть руки перед собою і з пальців зробіть віконце. Зловіть будь-який предмет, потім по черзі закрийте спочатку одне око, потім інше. Коли предмет залишився у віконці, відкрите око буде провідним.

Якщо ж вам не потрібні складні лінзи і досить звичайної гідрогелевими лінзи, то кращої лінзою від компанії Cooper Vision вважається Біомедікс.

Характеристики:
Інформація про товар
Виробник Cooper Vision
Країна виробник США
Тип лінзи за матеріалом силікон-гідрогелеві
Частота заміни 1 місяць
Серія Biofinity
Радіус кривизни 8.6
Режим носіння пролонгований
Мінімальна оптична сила -8.0(дптр)
Максимальна оптична сила 6.0(дптр)
Тип лінз за вмістом води із середнім вмістом води
Вміст води 48.0(%)
Киснепроникність 160.0(Dk/t)
Дизайн лінз мультифокальні
Діаметр лінзи (D, OAD) 14,0
Кількість в упаковці 3(шт.)
ADD +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Тонування лінз прозорі
Класифікація для далекозорості
Відгуки (1)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари