Information
Search

Кольорові контактні лінзи: шкода і користь

  Чи псують кольорові лінзи зір

    Ми завжди прагнемо до змін. Намагаємося внести щось нове в свій образ, додати родзинку, поекспериментувати із зовнішністю. Забарвленням волосся вже нікого не здивуєш, а ось поміняти відтінок очей, зробити їх колір більш насиченим або ж кардинально поміняти - ось це перетворення сучасної епохи. Змінити свою зовнішність таким чином можна за допомогою кольорових контактних лінз.

    Які ж різновиди кольорових лінз існують?

    По-перше, кольорові контактні лінзи можуть бути як з діоптріями, так і без них. Відповідно, вони підходять людям і з проблемами зору, і зі здоровими очима. По-друге, слід розрізняти засоби відтінків, кольорові і карнавальні лінзи. Засоби відтінків лінзи здатні зробити колір очей більш контрастним, не змінюючи його при цьому кардинально (наприклад, зелені очі зробити смарагдовими). Найчастіше відтінків лінзи повністю пофарбовані, що допомагає їм виглядати натуральніше. Передача кольору в них може незначно відрізнятися (так як область зіниці в них теж зафарбована), але це відчутно тільки на перших порах. Кольорові лінзи мають більш щільну забарвлення і здатні повністю перетворити Ваш рідний колір очей в будь-який, який Ви побажаєте (темні очі зробити світлими і навпаки). У кольорових лінзах область для зіниці залишається прозорою, щоб не спотворювати сприйняття кольорів навколишнього світу. Карнавальні лінзи мають ще більш щільну забарвлення, ніж кольорові, і найрізноманітніші візерунки. Це відмінний варіант для вечірок і фотосесій.

    Кольорові контактні лінзи: шкода і користь

    У багатьох людей перед вибором виникає питання, чи шкідливі кольорові лінзи для здорових очей. Відповідь буде проста - правильно підібрані лінзи і грамотний догляд за ними забезпечать абсолютно безпечне їх використання. На що звертати увагу при виборі контактних лінзи, можна прочитати в нашій статті: як правильно вибрати лінзи для очей.
    Одягати і знімати лінзи можна тільки чистими руками, зберігати в спеціальному контейнері і очищати дезинфікуючим розчином. Також потрібно чітко дотримуватися термін носіння лінз і ні в якому разі не носити їх довше покладеного часу. Крізь косметичні лінзи до рогівки проходить менше кисню, в порівнянні зі звичайними лінзами, тому залишатися в них більше, ніж на 8 годин або ж не знімати їх на ніч категорично забороняється. Інноваційними у своїй галузі вважаються кольорові лінзи Air Optix Colors, які виготовляються з силікон-гідрогелю, і завдяки цьому здатні пропускати достатню кількість кисню. Вони добре зволожені, очі в них не пересихають, і Ви відчуваєте себе комфортно в них.
    Ну і наостанок, не варто забувати, що кольорові контактні лінзи є індивідуальним засобом, ділитися своїми або брати чужі настійно не рекомендується.

Related Products