Information
Search

3 способи придбати контактні лінзи дешевше

    Багато користувачів контактних лінз і ті, хто тільки планує ними стати замислюється, як придбати лінзи дешевше. Це цілком нормальне бажання і реалізоване. Є, як мінімум, три способи як зробити покупку дешевше.

  Контактні лінзи дешевше

    Розглянемо перший варіант, купувати лінзи на більш тривалий термін, скажімо на квартал, півроку або рік. Що в результаті ми отримуємо? Так, ви витрачаєте один раз суму, яка практично дорівнює вартості лінзи щомісячної заміни. Але ви це робите раз і наступні два, п'ять і одинадцять місяців ви забуваєте про це. В принципі ідеальне рішення, але є зворотна сторона цієї монети. Для щомісячних лінз досить догляду багатофункціональним розчином, тоді як для лінз більш тривалого носіння необхідний додатковий догляд. Це пероксидні системи і ферментні таблетки. Так що додамо витрати на ці розчини. Але, навіть після цього лінзи більш ніж на місяць виходять вигідними.
 
  Приклад: візьмемо Lileya 40 з терміном заміни рік. Купівля двох лінз нам обійдеться в 374,00 грн. Плюс нам знадобиться ПЕРОКСИДНОГО розчин, наприклад One Step об'ємом 360 мл. На рік два пляшка, це 616,00 грн. Плюс багатофункціональний розчин для щоденного догляду, наприклад новинку від Soleko - Universale 380 мл. Нам знадобиться в середньому чотири флакона, це 580,00 грн. Разом бюджет на рік 1570,00 грн. Розкидаємо на 12 місяців і отримаємо 130,83 грн. в місяць, тоді як контактні лінзи з терміном носіння місяць нам обійдуться мінімум в 23,00 грн.
 
    Є ще момент, про який варто знати людям, які ще жодного разу не носили лінзи довше ніж на місяць. Ці лінзи більш щільні, мають меншу повітропроникність 15 - 24 (Dk / t) що в десятки разів менше ніж лінзи розраховані на місяць. Тому ви повинні бути готові до дискомфорту, який може тривати від тижня і більше, все залежить від чутливості ваших очей.
   

  Як купити лінзи дешевше?

    Розглянемо другий варіант, знижки та акції. Купуючи упаковку лінз, вартість однієї лінзи виходить дешевше. Також кожен місяць в нашому магазині проводяться акції, в результаті яких ви можете істотно заощадити.
 
 Наприклад: до упаковки лінз ви отримуєте четверту в подарунок або істотну знижку на розчині. Наочно упаковка Biofinity (3 лінзи) звичайна її вартість 522,00 грн., Одна лінза поштучно 205,00 грн. Уже бачимо вигоду «оптової» закупівлі, виходить 31,00 грн. економії. Але, при акції ця ж упаковка коштує 440,00 грн. і ще подарункова лінза. На кожній лінзі ми економимо до 95,00 грн. Досить час від часу заходити на наш сайт, переглядаючи проходять акції, або просто телефонувати до нас по телефону і уточнювати у менеджера. У цьому прикладі все гранично просто.

  Контактні лінзи зі знижкою

    Розглянемо третій варіант, дисконтна програма. При реєстрації на нашому сайті ви з першого замовлення отримуєте знижку 3% і в подальшому, з кожним замовленням вона тільки зростає. Важливо оформляти замовлення, заходячи через свій кабінет або при оформленні замовлення по телефону уточнювати менеджеру, що у вас є реєстрація. До вищевказаного прикладу додамо 3% знижки і отримаємо додаткову економію на акційний набір 11,40 грн. Важливо, витратьте разово п'ять хвилин вашого часу і заповніть вірно все поля форми, для того щоб в подальшому не повертатися до уточнення будь-яких деталей. Додамо до всього варіант номер два або один і отримаємо додаткову знижку, а значить і економію вашого бюджету.

    Що ми отримали? Ми можемо взяти лінзи, один раз за них заплатити і носити цілий рік, але при цьому докуповувати додаткові розчини для догляду, можливо відчуваючи якийсь дискомфорт пов'язаний з особливостями лінз тривалого носіння (а може і ні, все залежить саме від ваших очей). Ми можемо купувати лінзи упаковками, при цьому пильно стежити за всіма акціями та знижками і користуватися ними. Економія не настільки істотна як в першому випадку, але якщо у нас саме ті, чутливі очі, для яких однорічні лінзи не варіант, то ми зможемо зберегти до 100 грн. в місяць, а це як-не-як понад тисячу на рік. Додамо до всього цього реєстрацію і отримаємо ту довгоочікувану економію, до якої ми так довго і старанно йшли.


Related Products