Information
Search

Новинка на ринку розчинів для контактних лінз - NEO PLUS

    Багато людей задаються питанням, як правильно вибрати розчин для своїх контактних лінз? Компанія Neo Vision пропонує своє рішення для цього питання.

    NEO PLUS - плюси і мінуси.

    Південнокорейський концерн Neo Vision займається випуском і розробкою офтальмологічних товарів понад 20 років. На даний момент спектр продуктів, що випускаються компанією - величезний. Спеціалізуються на виготовленні кольорових контактних лінз різних діаметрів і відтінків.

    Головна гордість компанії - рідина для контактних лінз NEO PLUS. Розчин був розроблений лабораторією при університеті Jeon Nam. Унікальність розчину в його активній формулі. Більшість розчинів витрачає 8 годин повну очистку лінз. NEO PLUS справляється в два рази швидше. Вже через 4 години лінзи будуть очищені, стерилізовані і пройдуть дезінфекцію.

    На ринок України цей розчин вийшов в двох комплектаціях:
1. У картонній упаковці з футляром для лінз
2. Без контейнер і упаковки.
Перший варіант зручний не треба в черговий раз шукати футляр. Другий більш економний, а футляр можна замовити і в інтернет-магазині "око". Не забувайте міняти футляр при кожній зміні розчину, про наслідки можна прочитати в статті про контейнери для лінз.

    Дезинфікуючих агентом є полігексамід, його зміст в розчині 20%. Від білкових бляшок чистить едетат натрію. Полоксамер виступає як очищає засіб. Крім основних компонентів в рідину входять стандартні: борна кислота і хлорид натрію.

    Після виходу в продаж (серпень 2015 року) NEO PLUS був сертифікований в багатьох країнах. Його продають у Північній і Південній Америці, в країнах Європи, в Азії. У серпні 2016 року розчин отримав сертифікат в Україні.

Related Products