Information
Search

Як доглядати за лінзами для очей

    Контактні лінзи замість окулярів

    Контактні лінзи, безумовно, найбільш зручний і простий спосіб корекції зору, ніж окуляри. Проте, їх використання може бути результативним і безпечним тільки в разі дотримання всіх правил по догляду за ними. Правильний догляд за контактними лінзами - це гарантія Вашого здоров'я і здоров'я Ваших очей.
    Одягати і знімати лінзи можна тільки ретельно вимитими з милом руками. Попадання будь-хто, навіть найменшої, смітинки може викликати дискомфорт і подальший розвиток інфекційних захворювань очей.
    Зберігання та догляд
    Зберігати лінзи покладено в спеціальному контейнері, який має два резервуари під кожну лінзу із зазначенням правої і лівої. У контейнер наливається спеціальна рідина для зберігання контактних лінз, яка забезпечує їм абсолютну зволоженість і дезінфекцію. Рідина в контейнері потрібно міняти кожен раз після того, як Ви берете лінзи (використаний розчин виливається, контейнер промивається і сушиться на сухий серветці догори дном). Перед тим, як зняти лінзи, в контейнер слід налити свіжий розчин з флакона. Нехтування цим правилом загрожує розвитком різних бактеріальних захворювань.
    Під час відпустки або відпочинку у водойми не варто забувати про те що у вас на очах лінзи. Що б не виникло проблем рекомендуємо прочитати нашу статтю - купання в контактних лінзах. У ній ви дізнаєтеся як вберегти очі від частих захворювань отриманих під час відпочинку.
    Розчини для лінз надають дезінфікуючий дію і використовуються не тільки для зберігання контактних лінз, але і для їх очищення після кожного використання. Для цього необхідно зняти лінзу і за допомогою невеликої кількості розчину промити її чистими пальцями рук. Після чого її сміливо можна поміщати в контейнер. Контейнер для зберігання контактних лінз повинен змінюватися щомісяця, або ж при покупці нових лінз.
    Догляд за контактними лінзами тривалого носіння
    Для квартальних, піврічних і традиційних, крім перерахованих процедур, ще передбачається глибоке очищення від різного роду відкладень, які з часом з'являються на лінзах. Для цих цілей використовуються ферментні таблетки і пероксидні системи.
    Для тих, хто не готовий проводити щоденні процедури по догляду і зберіганню контактних засобів корекції, відмінним рішенням стануть одноденні лінзи. Єдині маніпуляції, пов'язані з їх використанням полягають в тому, щоб вранці одягти нову пару лінз, а ввечері зняти їх і утилізувати. І так кожного дня.
    Купити засоби по догляду за контактними лінзами можна в спеціалізованому магазині, що займається продажем контактних лінз. Інтернет-магазин «ГлазОк» пропонує широкий асортимент продукції і доступні ціни.

Related Products