Information
Search

Одноденні контактні лінзи Miru 1 day Flat Pack

Виробник: Menicon
Модель: 1819751L
ТОП

Короткий опис


Miru 1day Flat Pack - гідрогелеві контактні лінзи на один день. Японська якість не тільки в самій лінзі, а й в її упаковці, яка була спеціально розроблена для зменшення ймовірності забруднення внутрішньої поверхні лінз... Читати далі...

Короткі атрибути


Виробник - Menicon
Країна виробник - Японія
Тип лінзи за матеріалом - гідрогелеві
Частота заміни - 1 день
Радіус кривизни - 8.6
Дивитися всі атрибути

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
864.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Опис:
Miru 1day Flat Pack - гідрогелеві контактні лінзи на один день. Японська якість не тільки в самій лінзі, а й в її упаковці, яка була спеціально розроблена для зменшення ймовірності забруднення внутрішньої поверхні лінзи. Коли відкривається блістер, зовнішня поверхня лінзи завжди звернена вгору. Це усуває плутанину щодо орієнтації лінзи і зменшує необхідність торкання внутрішньої поверхні лінзи, зменшуючи ймовірність того, що крем для шкіри або шкідливі мікроорганізми потраплять між лінзою й оком користувача.


Навіть після ретельного миття рук волокна рушників, використовувані для сушки рук, є потенційним джерелом забруднення лінз. Якщо волокно прилипає до внутрішньої поверхні лінзи, одні сльози часто не можуть його змити, що призводить до дискомфорту лінзи і подразнення очей. У разі одноденних лінз Миру таке забруднення, швидше за все, буде обмежена зовнішньою поверхнею, де волокна можуть бути легко витіснені морганням. При вилученні з упаковки відповідно до вказівок, 1-денні лінзи Miru вимагають меншого уваги, що знижує ризик мікробного забруднення.

Лінзи 1day Miru Flat Pack виготовлені з матеріалу Hioxifilcon A (HEMA-GMA), полімеру з численними вільними гідроксильних радикалами, які природним чином притягуються і зв'язуються з молекулами води для забезпечення максимальної смачиваемости і утримання вологи.

1-денні лінзи Миру природним чином зв'язуються зі сльозами, тому що їх молекулярна структура близько імітує структуру олігосахаридів, виявлених в слизовому шарі слізної плівки.

У більшості контактних лінз швидкість випаровування має тенденцію до збільшення в поєднанні з вмістом води. Однак це не відноситься до 1-денних Миру. Фактично, одноденні лінзи Miru Flat Pack демонструють нижчу швидкість випаровування, ніж конкуруючі лінзи з аналогічним вмістом води, а також лінзи зі швидкостями випаровування нижче 72% (високий вміст води) і 38% (низький вміст води).

Завдяки процесу CENTRAFORM лінза Miru 1day Flat Pack має гладкий край профілю, який допомагає зменшити тертя, коли користувач блимає. Той же процес дозволяє виготовляти асферичні лінзи виключно високої якості, для більш чіткого бачення. У сферичних лінзах сферичні аберації можуть викликати розмитість, оскільки фокусна точка світлових променів, що проходять через лінзу, змінюється в залежності від відстані променів від центра лінзи.


З асферичною лінзою Миру 1-го дня сферична аберація зведена до мінімуму; світлові промені об'єднуються в правильній фокусної точки, щоб забезпечити більш чітке зображення.

Мільйони користувачів всього світу вже оцінили особливості лінз Miru 1day Flat Pack, сьогодні і у покупців інтернет-магазину «GlazOK» є можливість замовити і купити продукцію Menicon. Лінзи будуть дешевше якщо ви зареєстровані на сайті, тому приділіть на це кілька хвилин один раз, щоб в подальшому ваші покупки були економніше. Безкоштовна доставка і подарунки зроблять наше співробітництво приємніше і зручніше.


Характеристики:
Інформація про товар
Виробник Menicon
Країна виробник Японія
Тип лінзи за матеріалом гідрогелеві
Частота заміни 1 день
Радіус кривизни 8.6
Режим носіння денний
Мінімальна оптична сила -10.0(дптр)
Максимальна оптична сила 4,00(дптр)
Тип лінз за вмістом води з середнім вмістом води
Вміст води 57.0(%)
Киснепроникність 19.0(Dk/t)
Діаметр лінзи (D, OAD) 14,2
Кількість в упаковці 30(шт.)
Тонування лінз блакитний
Класифікація для спорту
Відгуки (1)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари