Information
Search

Menicon (Менікон) - контактні лінзи, розчини для лінз, пероксидні системи


ТОП

674.00 грн.

ТОП

864.00 грн.

990.00 грн.

306.00 грн.

306.00 грн.

ТОП

912.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Menicon Co. Ltd (Японія) у 2010 році викупив найбільших виробників контактних лінз в Великобританії з 1972 року. Сама ж компанія влаштувалася в 1951 році.

У 2016 році компанія стала називатися Menicon Limited. Це японська компанія, яка має один з найбільших портфелів контактних лінз і засобів догляду за ними. Висока якість, зворотний зв'язок, високий стандарт по обслуговуванню клієнтів.

Для українського споживача стали доступні чотири види контактних лінз Мінікон і розчин по догляду. Тепер кожен з має можливість вибирати не тільки доступні контактні лінзи, але і вибирати якісний продукт.

Miru 1 day Flat Pack - гідрогелеві лінзи на один день. Унікальна упаковка лінз не тільки вирішує проблему зберігання, але і забезпечує чистоту одягається лінзи.
Miru 1 day UpSide - силікон-гідрогелеві лінзи на один день. Новинка 2018 року. Висока кислородопроницаемость.
Miru 1 month - силікон-гідрогелеві на один місяць. Стійкість до відкладень, висока пропускаемость кисню.
Miru 1 month for Astigmatism - силікон-гідрогелеві торичні лінзи на один місяць. Дихаючі з бездоганною гладкою поверхнею і високою смачиваемостью.

Особлива упаковка не схожа ні на одні лінзи, висока якість, зручність у використанні, продумане до дрібниць. Мільйони користувачів вже оцінили продукцію від Menicon і користуються тільки нею.

Компанія Menicon Limited по сьогоднішній день вдосконалюється, не зупиняючись на досягнутому. Вкладає гроші в розробки і дослідження.

В інтернет-магазині «GlazOK» ви можете замовити оригінальну продукцію лінійки Миру і забрати її в нашому салоні «Оптика на Васильківській» або оформити доставку.