Information
Search

Контактні лінзи Miru 1 month

Виробник: Menicon
Модель: 949751L
ТОП

Короткий опис


Контактні лінзи Miru 1month створені для того, щоб ви могли по-новому поглянути на світ. Розроблені в Японії, вони беруть своє ім'я від японського дієслова, що означає «бачити». І з того моменту, як ви прокидаєтеся вра... Читати далі...

Короткі атрибути


Виробник - Menicon
Країна виробник - Японія
Тип лінзи за матеріалом - силікон-гідрогелеві
Частота заміни - 1 місяць
Радіус кривизни - 8,3; 8,6
Дивитися всі атрибути

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
674.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Опис:

Контактні лінзи Miru 1month створені для того, щоб ви могли по-новому поглянути на світ. Розроблені в Японії, вони беруть своє ім'я від японського дієслова, що означає «бачити». І з того моменту, як ви прокидаєтеся вранці, і до того, як ви лягаєте спати на ніч, вони дозволяють вам поглянути на життя по-новому.

Перший продукт із серії «Miru», м'які контактні лінзи Miru 1month, використовують подвійні технології MeniSilk & Nanogloss і забезпечують комфортне носіння і оптимальну переносимість навіть пізно вночі, протягом місяця.


Присутність влагосвязивающей молекули MeniSilk під час фази полімеризації і строго контрольована технологія гладкій поверхні Nanogloss на рівні нанометрів покращують змочуваність контактних лінз, підвищують ліпідостойкость і мінімізують бактеріальну адгезію, забезпечуючи кращий комфорт при носінні.

М'які контактні лінзи Miru на 1 місяць виготовлені з використанням вдосконаленого силіконового гідрогелевого матеріалу «асмофілкон А», який забезпечує видатний рівень пропускання кисню (Дк / т: 161). Завдяки збалансованому модулю і відтінку лаванди Miru 1month - легко знайти в розчині для лінз.

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Miru 1month володіє збалансованими властивостями, які підтримують мету - пацієнтам найкращі відчуття від носіння, забезпечуючи при цьому винятковий рівень безпеки.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

В рамках своєї постійної мети - забезпечити більш безпечне і чисте носіння контактних лінз. Компанія Menicon розробила унікальну і дуже складну технологію обробки поверхні в рамках своєї постійної мети - забезпечити більш безпечне і чисте відчуття носіння контактних лінз. 1-місячний матеріал Miru's, asmofilcon A продемонстрував найнижчий рівень бактеріальної адгезії до поверхні лінзи в порівнянні з п'ятьма комерційно доступними силікон-гідрогелеві контактними лінзами,

КИСНЕВА ПЕРЕДАЧА

Контактна лінза із силіконового гідрогелю Миру на один місяць має один з найвищих рівнів пропускання кисню (161 ДК / т) серед всіх комерційно доступних на сьогоднішній день лінз. Це значно перевищує рівень, рекомендований для безпечного щоденного використання і навіть для тривалого носіння контактних лінз. Крім того, Menicon зосередився на комбінації матеріалу і конструкції лінзи, яка забезпечує постійно вищий рівень усередненої оксигенації по всій поверхні рогівки. Така увага до поєднання дизайну і матеріалу є ключем до забезпечення більш безпечного носіння лінз.


СТІЙКІСТЬ ДО ЛІПІДНОГО ВІДКЛАДНЕННЯ

У порівнянні з п'ятьма іншими популярними силікон-гідрогелеві контактними лінзами, Miru 1month має велику стійкість до відкладення ліпідів. Більш висока стійкість до відкладення, виявлена ​​у 1-місячного Миру, може привести до зниження рівня дискомфорту, порушень зору, запалення поверхні ока і псування лінз в порівнянні з іншими силіконовими гідрогелевимі контактними лінзами, які були досліджені.


Купити і замовити контактні лінзи Miru 1month можна на сайті або за телефоном. Безкоштовна доставка по Україні та можливість самовивозу в місті Київ в салоні «Оптика на Васильківській». Інтернет-магазин «GlazOK» дарує знижки для постійних покупців, для цього достатньо один раз зареєструватися.

Характеристики:
Інформація про товар
Виробник Menicon
Країна виробник Японія
Тип лінзи за матеріалом силікон-гідрогелеві
Частота заміни 1 місяць
Радіус кривизни 8,3; 8,6
Режим носіння пролонгований
Мінімальна оптична сила -13.0(дптр)
Максимальна оптична сила 6,00(дптр)
Тип лінз за вмістом води з середнім вмістом води
Вміст води 40.0(%)
Киснепроникність 161.0(Dk/t)
Дизайн лінз асферичні
Діаметр лінзи (D, OAD) 14,0
Кількість в упаковці 3(шт.)
Тонування лінз світло блакитні
Відгуки (1)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари