Information
Search

Чи правда те, що важливо вчасно проводити заміну м'яких контактних лінз?

  Чи дійсно важливо робити заміну м'яких контактних лінз вчасно?

    На сьогоднішній день ще не придумали безстрокового носіння м'які контактні лінзи, тому, як і у більшості товару, вони мають свій термін. Купуючи пару лінз, ви вибираєте скільки вам її носити.

   Який термін у лінз?

   У традиційних лінз - від шести місяців до року. Вони суттєво економлять ваш бюджет, але мають свої недоліки. Лінзи на день, коштують дорожче, але вимагають мінімум догляду і максимум нешкідливі для ваших очей. Також є лінзи місячного використання і мають оптимальне співвідношення ціни до якості.
    З метою економії бюджету, краще розглянути лінзи з більш тривалим терміном носіння, такі як квартальні або традиційні, ніж переношувала лінзи розраховані на менший термін.

    Чому слід вчасно міняти контактні лінзи?
    Як би акуратно ви не намагалися використовувати лінзи, замачівая в спеціальних розчинах на ніч, все одно ви не зможете ретельно очистити всі жирові і білкові відкладення від секрету залоз і сліз. Лінза, яка переношує, з кожним наступним днем ​​гірше пропускає кисень, від цього починає страждати від кисневого голодування (гіпоксії) рогівка ока. Також відкладення є відмінним умовою для розвитку інфекції. Необхідна для очей зволоження і змочування відсутня. Червоніють очі через почуття дискомфорту. Це пряма дорога до ускладнень, які зажадають тривалого лікування та відмови від контактних лінз, до яких ви так звикли.
    Коли це трапиться? У всіх індивідуально. Для кого-то буде потрібно кілька місяців, для кого-то кілька років. Коли виходить термін у будь то з ліків, його слід викинути! З м'якими контактними лінзами абсолютно та ж ситуація. Є рекомендований термін використання. І все! Крапка!

Related Products