Information
Search

Як називається футляр для контактних лінз

    Носіння контактних лінз, безперечно, покращує якість життя, але, паралельно з тим, має на увазі ряд певних дій, пов'язаних з дотриманням гігієни, доглядом та їх зберіганням. Носити контактні лінзи замість окулярів хочуть практично всі, хто потребує корекції зору. Однак, далеко не всі дотримуються правил щодо їх експлуатації, піддаючи тим самим свої очі ризику розвитку різних інфекційних захворювань.
Контактні лінзи повинні оброблятися в дезинфицирующем розчині після кожного разу їх експлуатації і зберігатися в спеціальному футлярі.
    Отже,
    Як називається футляр для контактних лінз?
    «Камера зберігання», в яку поміщають контактна засіб корекції зору на ніч і використовують для транспортування, називається контейнером для зберігання контактних лінз. Контейнери бувають різних видів: горизонтальні, вертикальні, з антибактеріальним покриттям (покриті іонами срібла з внутрішньої сторони), з таймером (вказує на рекомендовану дату заміни контейнера) і дорожні контейнери для лінз (включають в себе набір необхідних аксесуарів). Контейнери оснащені маркуванням, що вказує, де ємність для лівої лінзи, а де для правої, що істотно спрощує їх використання.
    Тримайте контейнери в чистоті!
    Контейнер повинен міститися в абсолютній чистоті, тільки тоді він зможе забезпечити сприятливу і безпечне середовище для зберігання лінз. Помістивши лінзи в контейнер, треба стежити, щоб дезинфицирующая рідина повністю їх покривала. Ні в якому разі не можна доливати чистий розчин в уже використану рідину. Щоразу після того, як Ви наділи лінзи, контейнер необхідно помити, приділяючи особливу увагу важкодоступних місцях. Робити це проточною водою категорично заборонено, так як Ви заселите контейнер різними хвороботворними мікроорганізмами. Сушити його потрібно в добре провітрюваному приміщенні, розміщуючи на чистій серветці догори дном.
    Міняти контейнер для зберігання лінз рекомендують не рідше одного разу на три місяці. А краще купувати новий контейнер кожен раз, коли Ви купуєте нові лінзи (але не рідше одного разу на квартал). До того ж, контейнери часто пропонуються в подарунок при покупці дезинфікуючого засобу.
Від того як ви стежите за чистотою контейнера залежить здоров'я ваших очей. Детальніше про догляд за лінзами ми вже писали.
    Дорожні набори.
    Дуже зручним і практичним рішенням для людей, які часто подорожують, та й в повсякденному житті теж, стане дорожній набір для лінз. Він являє собою невеликий органайзер, часто оснащений дзеркалом з внутрішньої сторони, що розміщує в собі ємність для дезинфікуючого засобу, контейнер для лінз і пінцет для зручності користування лінзами. Такий набір, дійсно, зручний в дорозі, так як все знаходиться в одному місці, і немає необхідності брати з собою об'ємні ємності очищає рідини. Деякі контейнери оснащені батареєю, яка призводить лінзи в рух в процесі їх очищення.
    Дорожні набори також припали до смаку дівчатам, оскільки через малі габарити їх запросто можна носити з собою в сумочці. Та й виробники, експериментуючи в кольорах і принтах, намагаються догодити навіть самому вибагливому смаку, роблячи футляри модним аксесуаром.
Дорожній контейнер для зберігання контактних лінз купити можна в нашому інтернет-магазині ГлазОк з доставкою по всій Україні. Низькі ціни, висока якість продукції і оперативний сервіс є ключовими моментами нашої роботи.

Related Products