Information
Search

Чи можна нарощувати вії з контактними лінзами?

Чи можна нарощувати вії, якщо ви носите контактні лінзи?

Багато дівчат і жінок часто вдаються до б'юті-процедури з нарощування вій. Зі штучними пучками можна рідше використовувати макіяж для очей, так як вони роблять їх більш виразними. Тому часто виникає питання: чи можна поєднувати носіння лінз із нарощуванням війкового ряду.

Нарощування вій – тривала процедура, у процесі якої фахівець тісно контактує із зоровим апаратом.

Як відбувається нарощування вій?

Суть нарощування вій полягає в тому, що за допомогою спеціального клею до своїх вій приклеюються пучки штучних (нейлон) або натуральних (шовк, норки) волокон.

Які є ризики при нарощуванні вій з лінзами?


Нарощування вій - тривала процедура, в процесі якої фахівець тісно контактує із зоровим апаратом. Майстер за допомогою двох пінцетів наклеює пучки штучних (нейлон) або натуральних (шовк, хутро норки) волокон. При порушенні технології або індивідуальної нестерпності клею великий ризик:

  • травмування гострими пінцетами краї повік;
  • розвитку алергії;
  • інфікування очей.

В результаті у жінки може розвинутися:

  • сухий кератит;
  • запалення повік;
  • кон'юнктивіт, блефарит.

Навіть найтонші нарощені ворсинки є важкими для століття і викликають втому очей в кінці робочого дня. Занадто довгі і густі вії створюють більший потік повітря при моргання. Це може привести до висихання слізної рідини, подразнення, сухості, печіння очей. Офтальмологи вважають, що нарощування волосків не є протипоказанням до використання контактної оптики, але слід враховувати ризики і дотримуватися певні рекомендації.

Як підготуватися до процедури нарощування?

Щоб виключити травмування очей, необхідно звертатися до перевірених професіоналам, які:

  • проведуть процес дбайливо і обережно;
  • застосовують одноразові витратні матеріали - серветки, рукавички, палички;
  • дезінфікують інструменти.

Перед процедурою контактні лінзи потрібно вийняти. Відразу після неї краще надіти окуляри, щоб клей встиг «схопитися».

Часті проблеми при нарощуванні вій і КЛ і методи їх вирішення

Постійне використання контактної оптики денного носіння скорочує термін експлуатації вій. Процес надягання або зняття виробів вимагає контакту з століттями, що послаблює кріплення накладних волокон, пошкоджує фолікули власних вій. Довгі вії сприяють пересихання очей. Щоб уникнути розвитку сухого кератиту і дискомфорту при носінні лінз, потрібно застосовувати очні краплі для зволоження.

Щоб уникнути інфікування, слід дотримуватися правил гігієни, очищати лінзи і дотримуватися графіка їх заміни. При нарощених віях краще використовувати одноденні лінзи або вироби денного носіння, щоб вночі очі відпочивали.

Related Products