Information
Search

Як правильно вибрати лінзи для очей

    Чи можна купити лінзи без призначення лікаря

    Контактні лінзи є ефективним і естетичним способом корекції зору. Сьогодні все більше і більше людей відмовляються від окулярів в їх користь. Підбираються лінзи строго індивідуально, так як повинні повністю відповідати формі рогівки Ваших очей, Вашим потребам в корекції зору і Вашому способу життя. Тому самостійно підібрати контактні лінзи без огляду лікаря не можна. Такий огляд не займає багато часу, але дозволить фахівцеві підібрати найбільш оптимальний варіант для Вас. Оскільки неправильно підібрані лінзи можуть погіршити стан зору і відчутно погіршити якість життя, щодня піддаючи Вас дискомфорту.

    Які вибрати лінзи для очей?

    Визначаючись з вибором, в першу чергу, необхідно враховувати основні характеристики контактних лінз: відсоток вмісту вологи і показник кислородопроницаемости. Так, гідрогелеві лінзи мають більший показник вмісту вологи, проте не пропускають достатню кількість кисню до рогівці через свою щільності. Тому вони придатні тільки для денного носіння. Силікон-гідрогелеві лінзи характеризуються дуже високим коефіцієнтом повітропроникності. Дихаючі лінзи для очей можна носити не тільки вдень, але і залишатися в них на ніч або, навіть, не знімати протягом декількох днів (тижнів).
    Що стосується терміну носіння - вибір залишається за Вами і залежить від способу життя. Активним людям, які часто подорожують, або ж просто небажаючим обтяжувати себе щоденними процедурами з очищення та догляду за контактними засобами корекції, краще вибрати одноденні лінзи для очей. Вони прості в експлуатації: вранці надаватися нова пара, а ввечері вона викидається. Ніяких розчинів для очищення і контейнерів для зберігання. Саме такими зручностями пояснюється ціна на них.

    На скільки місяців бувають лінзи

    Більш доступними будуть лінзи тривалого терміну носіння (3, 6 і 12 місяців). Але вони вимагають ретельного догляду, спеціального очищення (дезінфікуючими засобами, пероксидними системами, ферментними таблетками) і правильного зберігання.
    Найбільш оптимальним рішенням можуть стати лінзи на місяць. Догляд за ними передбачає лише очищення спеціальним розчином, так як білкові відкладення з'являються на лінзах до кінця їх терміну носіння, коли Вам необхідно замінити їх новою парою.
    Не забувайте, що правильно підібрані лінзи - це запорука Вашого особистого комфорту, успішного лікування і впевненості в собі!

Related Products