Information
Search

Секрет "довголіття" м'який контактних лінз

м'який контактних лінз    Багато написано статей про те, що потрібно вчасно міняти лінзи і чому. Хто то, це приймає як належне і строго стежить за тим, щоб вчасно змінити пару лінз. Хто то, як і раніше примудряється носити лінзи розраховані на місяць до двох років і безмірно цим пишається. Але говорити ми будемо навіть не про це.
    Контактні лінзи - це крихкий предмет, деталь, річ, називати її можна по-різному, але в результаті маємо одне, вона стикається з вашим оком, не менше крихким і чутливим органом у вашому організмі. І не будемо про те, чи збираєтеся ви носити лінзи визначений термін або купили їх на все своє життя, але для максимального комфорту лінзи повинні залишатися цілими.
Для цього не варто
    Діставати лінзи з контейнера / блістери нігтями  . Досить легкого дотику гострим кінцем до лінзи і ви можете пошкодити її край. Одна маленька, мікроскопічнПорвалася контактна лінзаа тріщинка / зазубрінкамі зробить лінзу непридатною для подальшого носіння. Обзаведіться пінцетом, спеціальним для контактних лінз, не для брів.
     Роблячи макіяж, будьте гранично уважні, якщо на вас контактні лінзи  . Досить кришеної частки туші потрапити на лінзу, і не заглиблюючись в складність ситуації, що склалася, досить просто намалювати наслідки: лінзу необхідно буде негайно зняти і помістити в ПЕРОКСИДНОГО розчин. Така чистка займе до 8 годин. Чому ПЕРОКСИДНОГО? Та тому що звичайний багатофункціональний тут навряд чи впорається. Те ж стосується і розпилення лаків, парфумів на рівні очей. Тому якщо у вас немає пари запасних лінз, робіть ранкові піруети з красою гранично акуратно.
    Купання  . Ну ми вже писали про це, але якщо ви не читали то коротко, для водних процедур краще використовувати щоденні контактні лінзи, які після ви просто викинете. Те ж стосується і миття в душі, умовно. Одягайте лінзи після.
    Всі перераховані ситуації є поширеними причинами, коли доводиться купувати нові контактні лінзи раніше покладеного / призначеного терміну. Додамо обов'язкове миття рук. Це як у християнина «Отче наш». Чи не витирайте руки ворсистими тканинами, один такий волосок і ви відчуєте все пекельне печіння в оці, лінзу доведеться дістати, знову промити і на вже роздратований очей одягнути. В результаті червоний білок, втрачені 10-15 хвилин і 10 мл розчину, воно вам треба?

Related Products