Information
Search

Серветки для догляду за лінзами

Виробник: Fashion Style
Модель: N006
ТОП

Короткий опис


Для користувачів окулярами дуже важливо під рукою мати таку важливу річ як серветку. Жоден з виробників лінз не рекомендує протирати лінзи підручними засобами: сорочкою, паперовою серветкою або будь-який інший тканиною. ... Читати далі...

Знайшли дешевше ?
30.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Для користувачів окулярами дуже важливо під рукою мати таку важливу річ як серветку. Жоден з виробників лінз не рекомендує протирати лінзи підручними засобами: сорочкою, паперовою серветкою або будь-який інший тканиною. Для цих цілей існують спеціальні серветки для догляду за лінзами окулярів.

Чому потрібно користуватися саме спеціальними серветками?

У лінз є спеціальні покриття, їх буває дуже багато, а буває менше. Всі ці покриття виконують певну роль: захист, антиблик, фільтр синього спектра і так далі. Витираючи звичайними тканинами поверхню лінз ви поступово одне за іншим покриття. Затирається сама поверхня і стає матовою. Це призводить до нечіткого зору, втрати всіх якостей які були спочатку. Лінза приходить в непридатність.

Спеціальні серветки для догляду за лінзами виконані з високоякісної мікрофібри, дбайливо, але якісно очищають поверхню. Для кращого очищення використовуйте спеціальний спрей.

Зверніть увагу що малюнок і колір серветок може не відповідати фото.
Відгуки (1)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари