Information
Search

Fashion Style - для зберігання контактних лінз і догляд за очками


150.00 грн.

190.00 грн.

120.00 грн.

ТОП

5.00 грн.

150.00 грн.

ТОП

150.00 грн.

ТОП
ТОП
ТОП
Показано з 1 по 24 із 50 (всього 3 сторінок)

Давним-давно догляд за контактними лінзами та зберігання став більше ніж необхідність. Сьогодні це частина особистого стилю. Завдяки аксесуарам Fashion Style ви можете вибрати самий особливий дизайн, цікавий саме вам і бути впевненим в якості і терміні служби аксесуара. Широкий асортимент контейнерів, дорожніх наборів, пінцетів вражають уяву яскравістю кольорів, формою і матеріалом. Будь-який з предметів від Fashion Style з легкістю може стати приємним і потрібним подарунком.

Для користувачів очок, а це не тільки люди з поганим зором, а й кожен у кого є окуляри (сонцезахисні, для водіння, для комп'ютера), Fashion Style пропонує серветки та спреї для догляду за склом, футляри для зберігання окулярів.

В інтернет-магазині "GlazOK" ви можете придбати будь-який з товарів Fashion Style з доставкою по Києву та по Україні. У салоні "Оптика на Васильківській" також представлений асортимент дорожніх наборів, контейнерів, футлярів, серветок і спреїв. Доглядати за очками і лінзами можна із задоволенням за допомогою Fashion Style.