Information
Search

Дорожній набір "Кактус"

Виробник: Fashion Style
Модель: 1609K
ТОП

Короткий опис


    Дорожній набір для контактних лінз "Кактус" хороший компаньйон в дорозі. Компактний розмір допоможе зберегти вам місце у вашій поклажі або зовсім можна покласти його в кишеню. У наборі все те що вам буде необхідно ко... Читати далі...

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
150.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

    Дорожній набір для контактних лінз "Кактус" хороший компаньйон в дорозі. Компактний розмір допоможе зберегти вам місце у вашій поклажі або зовсім можна покласти його в кишеню. У наборі все те що вам буде необхідно коли ви не вдома.

    Контейнер для лінз. перед поїздкою можете наповнити осередки розчином. Таким чином у вас буде запас рідини. Додатково є для цього маленький флакончик. Його вміст ви можете використовувати для промивання лінз перед зберіганням або перед одяганням. Обов'язково мийте руки перед прямим контактом з лінзами. Це допоможе вам уникнути занесення інфекції на лінзу, а слідом і в очі. За допомогою пінцета можна дістати лінзи з контейнера, при цьому не пошкодивши їх. Маленька мікротріщина на лінзі здасться вам стихійним лихом. Це призведе лінзу в непридатність і зажадає її заміни. Це час і зайві витрати. Дзеркальце на верхній кришці футляра допоможе одягнути вам лінзи або зняти. Якісний і міцний пластик, збереже ваш цінний вантаж в дорозі.

    Дорожній набір для контактних лінз "Кактус" може стати відмінним і незабутнім подарунком для близької вам людини.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари