Information
Search

Дорожній набір для контактних лінз "М'яч"

Виробник: Fashion Style
Модель: A8061K

Короткий опис


    Дорожній набір для контактних лінз "М'яч" стане відмінним подарунком для шанувальників футболу або баскетболу. Набір має мужній вигляд і так схожий на м'яч. Часом і слабка стать втомлюється від квіточок і личок, набо... Читати далі...

Знайшли дешевше ?
150.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

    Дорожній набір для контактних лінз "М'яч" стане відмінним подарунком для шанувальників футболу або баскетболу. Набір має мужній вигляд і так схожий на м'яч. Часом і слабка стать втомлюється від квіточок і личок, набором "М'яч" можна розбавити будні в рюшиках і ванілі.

    У складі набору для контактних лінз "М'яч" входить:

  • контейнер для лінз, все в тому ж стилі, дизайн м'яча. в залежності від обраного вами набору, баскетбольні або футбольні. Чи не великого розміру істотно заощадять вам витрата розчину.
  • невеликий флакон для рідини по догляду за лінзами. розрахований на разове використання: промити лінзи або змінити розчин в контейнері.
  • пінцет, хоч і користується великим успіхом у власниць великого манікюру не чужий і для сильної статі. Значно полегшує діставання з контейнера і зберігає цілісність лінзи. Не потрібно знімати силіконові наконечники! Вони призначені для дбайливого поводження з лінзою.
  • сам дорожній футляр як і всі наповнення виконаний з якісного і міцного пластику. На верхній кришці вбудовано дзеркало, для зручного одягання контактних лінз в дорожніх умовах.

    Дорожній набір для контактних лінз "М'яч" це не тільки зручний аксесуар, а й приємний подарунок, спосіб самовираження і спосіб урізноманітнити своє життя. Не забувайте мити руки перед зняттям або одяганням лінз, щоб не занести мікроби або інфекцію на лінзи, адже ви їх одягаєте на очі.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре