Information
Search

"Good Life" - дорожній набір для лінз

Виробник: Fashion Style
Модель: 1702К
ТОП

Короткий опис


    Дорожній набір для контактних лінз "Good Life" в повному обсязі відповідає своїй назві. Округлі форми, не яскравий малюнок прийдеться до душі всім дівчатам. Не дивлячись на його компактний розмір, набір вміщує в себе... Читати далі...

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
150.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

    Дорожній набір для контактних лінз "Good Life" в повному обсязі відповідає своїй назві. Округлі форми, не яскравий малюнок прийдеться до душі всім дівчатам. Не дивлячись на його компактний розмір, набір вміщує в себе той же що і інший дорожній набір.

    Контейнер для лінз. Позначені права і ліва комірка. Досить вибрати яка з них буде позначати ліву лінзу а яка праву і запам'ятати. Це хороший помічник для користувачів у яких різні діоптрії. Невеликі ємності рівно на стільки, наскільки потрібно контактній лінзі рівно лягти на дно, не деформуючись і при цьому не перевитрачати рідини для лінз.

    Флакон для зберігання рідини. Він невеликого розміру і не розрахований на багаторазове використання. Те що він в себе вміщає вистачить рівно на одне використання. Або поміняти розчин в контейнері, або промити разово лінзи. Вибирати вам.

    Пінцет. Все більше користувачів освоюють цей маленький предмет. Він допомагає дістати лінзу з контейнера, флакона або блістери, при цьому не пошкодивши її. Хто хоч раз тримав контактну лінзу в руках, знає наскільки вона тонка і крихка. Силіконові наконечники на пінцеті не для краси або транспортування пінцета. Їх не слід знімати. Вони спеціально для контакту з лінзою.

    Футляр дорожнього набору "Good Life" гладкий і приємний на дотик. Міцний корпус з щільної засувкою збереже в цілісності весь вміст в ньому. Чи не поленіетесь заглянути перед поїздкою, чи всі ви взяли з собою. наповнений чи флакон. Хвилина на перевірку допоможе уникнути вам казусу в дорозі.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре