Information
Search

Які бувають лінзи для очей

    Вже давно не секрет, що контактні лінзи є прекрасною альтернативою окулярам, в той же час, можуть бути головним компонентом моделювання зовнішності. Вони являють собою ефективний засіб корекції зору і простий, і що не менш важливо, безпечний спосіб самовираження.
    Сучасний ринок контактних засобів корекції зору представлений величезною кількістю товарів. І для того, щоб правильно визначитися з вибором, давайте розглянемо, які види контактних лінз існують.

    Контактні засоби корекції зору класифікуються за кількома параметрами:
    Матеріал виготовлення. Контактні лінзи діляться на дві основні групи: жорсткі і м'які. За назвою зрозуміло, що жорсткі лінзи мають більш щільну структуру, тому адаптація до них займає більше часу. Проте, вони простіші в догляді і довговічніші. Застосовуються жорсткі лінзи для лікування складних рефракцій. М'які контактні засоби корекції застосовуються для лікування короткозорості, далекозорості, пресбіопії, астигматизмі. У свою чергу, вони поділяються на силікон-гідрогелеві контактні лінзи і гідрогелеві лінзи для очей. М'які лінзи не відчуваються на очах вже при першому використанні. Їх носить переважна більшість пацієнтів з проблемами зору.
    Режим носіння. Залежно від терміну носіння, контактні лінзи поділяються на кілька категорій: одноденні лінзи (використовуються протягом дня, а ввечері викидаються), лінзи планової заміни (термін носіння від тижня до місяця), традиційні лінзи (придатні для використання строком від кількох місяців і до року).
    Призначення. За своїм призначенням контактні засоби корекції зору діляться на оптичні, косметичні та терапевтичні. Оптичні контактні лінзи мають на меті коригувати зір і мають певну оптичну силу. Виходячи з особливостей і ступеня захворювання, розрізняють сферичні контактні лінзи (для лікування короткозорості і далекозорості), торичні контактні лінзи (для лікування астигматизму) і мультифокальні контактні лінзи (для лікування пресбіопії). Косметичні, вони ж кольорові лінзи для очей, використовуються для часткової або повної зміни кольору райдужки. Залежно від своїх характеристик вони можуть видозмінити і зробити більш чітким малюнок райдужної оболонки або ж повністю перетворити колір очей. Окрему групу кольорових лінз представляють так звані карнавальні лінзи. Вони можуть мати абсолютно непередбачувані візерунки і кольори і допомагають створити правильний образ на вечірці або просто проявити свою індивідуальність. Косметичні лінзи також можуть мати оптичну силу і використовуватися для корекції зору. Терапевтичні лінзи можуть застосовуватися при посттравматичному лікуванні або виступати в якості трансферу лікарських препаратів, сприяти пролонгації їх дії.
    Вибираючи лінзи, в першу чергу, потрібно керуватися призначеннями лікаря. Адже тільки фахівець, провівши необхідні обстеження, може визначити, які саме лінзи будуть найбільш ефективними і зручними для Вас. Озброївшись цими знаннями, Ви можете сміливо замовляти потрібні контактні лінзи в нашому інтернет-магазині «ГлазОк». У нас представлений широкий вибір товарів для корекції зору і засобів по догляду за ними за найдоступнішими цінами. Крім того, ми гарантуємо швидку доставку в будь-яку точку України.

Related Products