Information
Search
..
0

2 600.00 грн.

..
0

4 600.00 грн.

..
0

6 000.00 грн.

..
0

5 800.00 грн.

Полімерна лінза китайського виробництва для окулярів із фотохромною властивістю. Таку лінзу ще назив..
0

450.00 грн.

Лінза із захистом від синього спектру від італійської компанії Le Perla. Відрізняється тим, що в цій..
0

1 000.00 грн.

Фотохромниє преміальні лінзи (хамелеон) зроблені в сферичному дизайні з багатошаровим високотехнолог..
0

3 500.00 грн.

..
0

3 400.00 грн.

..
0

5 000.00 грн.

Фотохромна лінза від німецької компанії Zeiss із покриттям LotuTec. Лінза затемняється до 80% і має ..
0

2 965.00 грн.

..
0

6 200.00 грн.

..
0

4 300.00 грн.

..
0

4 300.00 грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Вам може сподобатися
..
0

1 350.00 грн.

Лінзи для окулярів Dagas 1,67 - це сучасне рішення для тих, хто цінує високу якість зору та комфорт ..
0

710.00 грн.

..
0

4 100.00 грн.

..
0

400.00 грн.

..
0

1 600.00 грн.

..
0

1 450.00 грн.

Лінза із захистом від синього спектру від китайського виробника Computron. Лінза утримує синій спект..
0

375.00 грн.

Італійська лінза, стандартної товщини із гідрофобним покриттям. Рекомендується для виготовлення окул..
0

600.00 грн.

..
0

3 300.00 грн.

..
0

2 070.00 грн.

..
0

1 600.00 грн.


Фотохромні лінзи для окулярів є в лінійках багатьох відомих брендів. Немеркнуча популярність «хамелеонів» обумовлена їх комфортністю і зручністю. Людині немає необхідності міняти окуляри з прозорим склом на сонцезахисні при виході з приміщення на яскраве світло.

Що таке фотохромізм?

Лінзи «хамелеон» роблять з мінерального скла або полімеру, в товщі яких рівномірно розподілені кристали галогеноідов срібла. Під дією ультрафіолетового випромінювання змінюється колір молекул і самої лінзи. Для переходу від повністю просвітленої лінзи до затемненої необхідно від декількох секунд до 1-2 хв. Процес повністю звернемо.

На швидкість фотохімічної реакції впливає:

 • інтенсивність сонячного випромінювання;
 • температура навколишнього повітря;
 • висота сонця над горизонтом.

Багато видів «хамелеонів» інтенсивніше темніють в холодну погоду, навіть при тьмяному освітленні, ніж в теплий сонячний день.

Переваги

Хамелеони не тільки полегшують перехід з приміщення на вулицю і захищають очі від яскравого сонячного світла. Доведено, що фотохромні лінзи необхідні людям з підвищеною фоточутливістю очей. Навіть яскраво освітлені приміщення або недолік світла викликають у них головний біль, втома очей, подразнення рогівки.

Часта зміна інтенсивності освітлення, навіть непомітна на перший погляд, стомлює очі і призводить до порушень гостроти зору. Фотохромниє лінзи «згладжують» різкість переходів, підтримуючи очі в комфортному стані.

Пластикові лінзи мають переваги перед лінзами зі скла. У скляній зони затемнення нерівномірні і залежать від діоптрій. Лінза для далекозорості (+) в центрі товщі, ніж по краях, і на світлі центр її стає набагато темніше, ніж периферія. У лінзі для корекції короткозорості (-) відзначається зворотний ефект. Центр такої лінзи забарвлюється слабкіше, ніж краю.

Одними з кращих фотохромних лінз вважаються лінзи-хамелеони від компанії SEIKO. Їх роблять з ударостійкого полімеру з високим індексом заломлення - n = 1,74. Вони легкі, міцні, супертонкі, що скасовує обмеження у виборі оправ. Крім того, японці використовують транс-брудного при нанесенні на лінзу фотоактивного речовини.

Метод Transitions - ноу-хау, яке оберігають не менш ретельно, ніж рецепт Кока-Коли. «Фарбу» наносять на передню поверхню полімерної заготовки лінзи з індексом заломлення не менше 1,75 і витримують якийсь час. Молекули проникають всередину полімеру і рівномірно розподіляються на глибині 0,15 мм. Така лінза рівномірно темніє по всій поверхні, незалежно від діоптрій.

Інноваційні фотохромні лінзи випускає не тільки Сейко. Їх виготовляють оптометричних компанії:

 • Carl Zeiss;
 • Hoya Vision;
 • Younger Optics.

Скляні «хамелеони» поступово поступаються місцем новому поколінню фотохромних лінз.

Ще однією передовою технологією в отриманні фотохромних виробів є SunSensors HPC. Фотохромниє молекули рівномірно розподіляють в товщі лінзи. Об'ємно-забарвлені лінзи випускають компанії:

 • Hoya;
 • Rodenstock;
 • Kodak;
 • Corning.

Використання

фотохромними покриття наносять на корегуючі лінзи. Завдяки зміні інтенсивності забарвлення лінзи очей:

 • перестає відчувати навантаження;
 • захищений від УФ-випромінювання.

Окуляри з фотохромними лінзами можна носити цілодобово. Сьогодні випускають спеціальні фотохромні лінзи для водіїв. Вони мають жовте забарвлення, яка знижує навантаження на зоровий аналізатор, блокує «засвіти» і усуває відблиски. На яскравому світлі лінзи стають сірого кольору. У багатьох країнах світу водії вже позитивно оцінили такі лінзи.

Де купити?

Фотохромниє лінзи з діоптріями можна купити в Києві і інших містах України в інтернет-магазині GlazOK. В каталозі великий вибір високоякісних лінз хамелеонів від знаменитих виробників оптики. Ціна такого товару варіруются в широких межах. Будь-який бажаючий може знайти лінзи, що задовольняють його запитам, потребам і фінансовим можливостям.