Information
Search

Які види оправ бувають?

Незважаючи на зростаючу популярність контактних лінз, окуляри не втрачають своїх позицій. Однією з причин успіху є те, що сучасна оправа робить образ завершеним, коригує деякі недоліки зовнішності, наголошує на достоїнствах, дозволяє виділитися, привернути увагу. Різноманітність форм, матеріалів, дизайну дозволяє вибрати модель, що ідеально підходить конкретному користувачу, підкреслюючи індивідуальність, смак, статус. Але не варто забувати і про функціональність.

Чому важливо вибирати оправи для правильної корекції зору?

Оправа є важливою частиною окулярів і призначена для фіксації лінз перед очима. Від правильності добору залежить ефективність корекції зору. Оправа складається з:

 • рамки;
 • містка;
 • завушників;
 • носоупорів.

Розміри, форма істотно впливають на правильне розташування лінз. Світлові прорізи мають бути такого розміру, щоб центр вставлених у них лінз знаходився навпроти зіниць очей. Виняток може становити оправу для окулярів для читання.

Довжина завушників регулює відстань від максимальної точки рогівки до лінзи. У нормі воно становить 12 мм. Правильність вибору впливає на комфорт, експлуатаційні властивості окулярів, естетичність, а головне – на рефракцію лінзи оптики, що коректує.

Основні конструкції оправ

Окрім форми та матеріалу, оправи розрізняються за конструктивом. Виробляються такі види оправ:

 1. Ободкові – також звані повноободковими, мають світлові отвори, з усіх боків обмежені матеріалом (металом, пластиком, силіконом або екзотичними матеріалами). Можливе комбінування матеріалів, наприклад, метал + пластик та ін. Повноободкова оправа стійка до пошкоджень, має тривалий термін експлуатації, надійно фіксує лінзи будь-якої товщини.
 2. Напівободкові – світловий отвір має одностороннє обмеження. Оправа розташована, як правило, у верхній частині, рідше знизу. Лінза фіксується на протилежній частині міцної прозорої ліски. Такий вид поступається попередньому за надійністю та довговічністю, але дозволяє «полегшити» оправу, зробити її менш помітною та розширити область дизайнерських рішень.
 3. Безободкові – оправа у звичному розумінні відсутня, а кріплення лінз здійснюється за рахунок гвинтів, розташованих у назальній та темпоральній частинах скла. Такі окуляри практично непомітні та підходять до будь-якого типу обличчя, образу, кольоротипу.

Перш ніж купувати оправу, слід проконсультуватися з лікарем-офтальмологом, який порекомендує той вид виробу, який відповідатиме товщині лінз та забезпечить максимальний комфорт, надійність фіксації, довговічність окулярів.

Де купити?

У каталозі інтернет-магазину ГлазОк представлений величезний вибір всіх видів оправ – жіночих, чоловічих, дитячих, унісекс від відомих зарубіжних виробників:

 • Німеччини – Eschenbach;
 • Італії – Baldinini, Helen Rocha, Tom Hart;
 • Великобританії – Pepe Jeans;
 • Японії – Yohji Yamamoto;
 • Польща – Ovvio;
 • Туреччини – Swing;
 • Кореї – Eclipse і т.д.

Зручний фільтр дозволить підібрати оправу за кольором, формою, матеріалом, величиною та гнучкістю. Великою перевагою замовлень у Глазок є доступна вартість товарів відомих брендів. Значно заощадити можна на акціях та знижках.

Придбання оправ в інтернет-магазині заощаджує час: не потребує контактів із продавцем та іншими покупцями, пошуку необхідної моделі, стояння у черзі. Око гарантує якість товару – всі оправи ліцензовані в Україні. Досвідчені консультанти в онлайн-режимі допоможуть визначитися з вибором та нададуть всю необхідну інформацію щодо продукту.