Information
Search

Як створити правильний імідж за допомогою окулярів?

Стильна оправа відіграє важливу роль у створенні образу та іміджу. Різноманітність моделей, кольорів та форм дозволяє виділитися серед інших любителів очкової оптики та підкреслити свою оригінальність. На що звернути увагу, вибираючи іміджеві окуляри?

Як підібрати очки для створення правильного іміджу?

Модний аксесуар, яким давно вже стали окуляри, набуває все більшої популярності. Образи успішних бізнесменів та топових «зірок» асоціюються зі стильними окулярами в дорогій оправі. Люди із нормальним зором також нерідко носять окуляри «для іміджу». Крім того, якісні та грамотно підібрані лінзи та оправа здатна приховати недоліки особи та підкреслити її переваги.

У гонитві за модою, що пропонує новинки оптичної продукції, не слід забувати про її призначення. Так, медичні окуляри застосовуються для корекції зору (міопія, астигматизм тощо). При використанні спеціальних захисних окулярів для роботи за комп'ютером підвищується контрастність зображення на екрані, забираються відблиски, знижується надмірне навантаження на очі. Сонцезахисні окуляри перешкоджають негативному впливу сонячного ультрафіолету на орган зору.

При підборі окулярів, що підкреслюють індивідуальність та стильність, необхідно враховувати форму обличчя. Оправа має бути комфортною та добре фіксуватися на переніссі.

Популярні види оправ

Перелічимо найвідоміші види оправ для окулярів:

 1. Авіатори - форма повторює контур очної ямки і не закриває брови. Подібна модель спочатку була створена для льотчиків та захищала очі від вітру.
 2. Вайфарери — трапецієподібна оправа підходить для щоденного використання та для ділових людей.
 3. Леннони — круглі лінзи, обрамлені тонкою металевою оправою. Незважаючи на поширеність, ленони підходять не всім. Наприклад, цілолюдним людям слід відмовитися від подібної моделі.
 4. Котяче око — форма цього виду оправи може варіювати від вузької до масивно-широкої. Крім того, різні бренди пропонують окуляри з різною витягнутістю гострого кута.
 5. Панто — класична модель з вираженим місточком, яку віддають перевагу представникам сильної статі.
 6. Клабмайстер - виріб у формі трапеції складається з двох частин: верхня обрамлена масивною пластиковою рамкою, нижня відкрита.
 7. Стрекоза — прямокутна модель із закругленими краями, яка може закривати половину обличчя. Бабка та вайфарери випускаються переважно у пластиці.
 8. Лоліта — оправа у вигляді сердець названа на честь відомої літературної німфетки. Барвисті палітри лінз створює яскравий святковий образ. Такі окуляри будуть доречними на пляжі, вечірках.

Як вибрати за формою обличчя?

Правильно підібрана форма оправи з урахуванням рис обличчя дозволяє замаскувати недосконалість зовнішності, що потрібно враховувати при купівлі очкової оптики:

 1. Для овальної особи підійдуть окуляри в оправі «бабка» та «котяче око», які акцентують увагу на вилицях. Його власникам слід також звернути увагу на «леннони» та прямокутні оправи.
 2. Оптимальний варіант для круглолицьих людей — прямокутні окуляри з широкими дужками. Вилиці візуально піднімаються за рахунок загостреної форми оправи, і обличчя стає стрункішим.
 3. Власникам прямокутної особи рекомендуються «леннони» та «авіатори». Крім того, прямокутнику підійдуть великі окуляри з декором з боку скронь.
 4. Найкращий вибір для квадратної особи — «котяче око», круглі окуляри та «авіатори». Така форма оправи візуально витягне обличчя та пом'якшить його лінії.
 5. Людям з ромбоподібним обличчям треба вибирати «авіатори» або круглі окуляри. Вони допоможуть наголосити на вузькій лінії очей. У цьому випадку також підійдуть окуляри з масивним верхнім обідком або без нижнього контуру.
 6. Обличчя-«трикутник», або «серце», має широке чоло і виступаючі вилиці, тому слід відмовитися від оправи з масивним верхнім обідком. Їм підійдуть «авіатори», «котяче око», «леннони».
 7. Форма обличчя «перевернутий трикутник» характеризується грубуватим підборіддям і вузькою лобовою частиною. Гармонізувати риси обличчя допоможуть оправи без нижнього обідка, а також окуляри з геометричною оправою з акцентом на лінії брів.
 8. Для витягнутої особи вибирають окуляри овальної або прямокутної форми. Пом'якшені кути надають об'єму подовженій особі і виділяють лінію очей.

Де купити стильну оправу для окулярів?

В інтернет-магазині ГлазОк кожен клієнт може підібрати стильну якісну оправу в залежності від своїх переваг та форми обличчя. Асортимент магазину представлений різними типами оправ для окулярів, призначених для чоловіків, жінок та підлітків.

Тут можна купити модний аксесуар відомих європейських та азіатських брендів, який підкреслить переваги вашої зовнішності та додасть їй родзинки. Вся продукція від офіційного імпортера в каталозі інтернет-магазину Глазок сертифікована в Україні.