Information
Search

Контактні лінзи Clear All-Day

Виробник: ClearLab
Модель: 4468L

Короткий опис


Clear all-day це лінзи денного використання від виробника ClearLab. Вони зберігають у собі всі переваги контактних лінз цієї лінійки. Гостроту зору, тонкий дизайн навіть при великих діоптріях, високе проницание повітря, ... Читати далі...

Короткі атрибути


Виробник - ClearLab
Країна виробник - Сінгапур
Тип лінзи за матеріалом - гідрогелеві
Дивитися всі атрибути

Доступні опції


Знайшли дешевше ?
118.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Clear all-day це лінзи денного використання від виробника ClearLab. Вони зберігають у собі всі переваги контактних лінз цієї лінійки. Гостроту зору, тонкий дизайн навіть при великих діоптріях, високе проницание повітря, виняток одягання лінз навиворіт. Додамо ідеальне зволоження завдяки Неіонний матеріалу Хайоксіфілкону, який, за будовою, один в один копіює натуральну органічну тканину. Біосумісність даного матеріалу супроводжується імітацією муцина (природний шар слізної плівки). Молекула Хайоксіфілкона як і молекула муцина включає в себе кілька вільних гідроксильних груп. Завдяки цьому лінзи з цього матеріалу надійно утримують в структурі і на поверхні молекули води. Це властивість підтримує вологу на слизовій оболонці ока тривалий час.

Clear all-day стійкі до дегідратації, вони за весь час використання втрачають менше одного відсотка власної вологи, тоді як інші гідрогелеві лінзи можуть втратити до двадцяти п'яти відсотків вологи протягом дня.

Тобто, якщо вам необхідні лінзи, які ви практично не відчуєте на очах, при цьому виключаємо можливість дискомфорту або подразнення. Ви хочете по-новому подивитися на світ, не відчувши звичайних недоліків м'яких контактних лінз, рекомендуємо спробувати Clear all-day.

При покупці контактних лінз не забувайте придбати розчин для контактних лінз.

Характеристики:
Информация о товаре
Виробник ClearLab
Країна виробник Сінгапур
Тип лінзи за матеріалом гідрогелеві
Режим носіння денний
Частота заміни 1 місяць
Радіус кривизни 8,6
Мінімальна оптична сила -12.0(дптр)
Максимальна оптична сила -0,50(дптр)
Тип лінз за вмістом води із середнім вмістом води
Вміст води 57.0(%)
Киснепроникність 25,3(Dk/t)
Діаметр лінзи (D, OAD) 14,2
Кількість в упаковці 6(шт.)
Серія Clear
Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари