Information
Search

ClearLab (Клеар лаб) - контактні лінзи


ТОП

804.00 грн.

834.00 грн.

ТОП
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

   Контактные линзы компании ClaerLab ClearLab - лабораторія контактних лінз.

    На початку 21-го століття, в 2002 році, була заснована компанія CLEARLAB. Підкорюючи світ контактної корекції лояльністю, доступною ціною і високою якістю, компанія на сьогоднішній день продає понад 130 млн. контактних лінз на рік. Ці результати дають надію, що вже зовсім скоро вони стануть лідерами в своєму сегменті.
    Не дивлячись на те, що CLEARLAB відносно молода компанія, так як з'явилася пізніше за своїх конкурентів, саме вона придумала технології Truform ™ (труформ) і Free Forming Process (фрі формінг процес). Всього лише два роки по тому вони вже представили світу перші біосумісні асферичні лінзи щоденного носіння строком на місяць. Компанія не зупиняється на досягнутому і кожен день інвестує ресурси в розвиток нових інноваційних продуктів.
    Купити контактні лінзи британського виробника CLEARLAB в Україні на сьогоднішній день можна чотирьох видів:

  • Clear 1-Day щоденної заміни
  • Clear 58 UV і Clear All-Day щомісячної заміни
  • Clear 38 квартальної заміни

    Гідрогелеві, з високою гидрофильностью, асферичним дизайном, ультратонким заокругленим краєм і однаковою товщиною по всій поверхні. Виключають вірогідність одягання лінз навиворіт. Завдяки розробленій технології AQUAGRIP (аквагріп) лінзи утримують вологу на 99%. Тобто, лінзи не тільки притягують, а й утримують.
    В цілому, враховуючи вартість і якість продукції CLEARLAB, отримуємо якісні контактні лінзи, з усіма показниками, так необхідними для комфортного носіння, за доступною ціною.