Information
Search

Чому одноденні лінзи найбезпечніші?

Контактні лінзи стали використовуватися для корекції зору порівняно недавно. Але за цей проміжок часу вони набули заслуженої популярності і вважаються одним із найефективніших та найбезпечніших коригувальних засобів. Контактна оптика – галузь офтальмології, що стрімко розвивається. З'являються нові матеріали, технології виготовлення, що дозволяють значно збільшити термін носіння КЛ, якість зображення та комфорт.

Основні види контактних лінз

Контактні лінзи відрізняються такими характеристиками:

 • матеріалом – силікон-гідрогелеві, силіконові, скляні;
 • ступенем жорсткості – м'які та жорсткі;
 • дизайном – асферичні та сферичні, мультифокальні, торичні;
 • тривалістю носіння – денні та пролонговані;
 • графіком заміни – одноденні, місячні, квартальні, планової заміни тощо.

Кожен тип КЛ має низку переваг і недоліків. Але всі офтальмологи одностайно визнають, що одноденні вироби – це найбезпечніші.

Які лінзи безпечніші?

Найвищим профілем безпеки, на думку лікарів-офтальмологів, мають такі види контактних лінз:

 • м'які, оскільки вони не блокують транспорт кисню, мають мінімальну товщину, в міру пружні та гнучкі, не тиснуть на тканини ока;
 • виготовлені з «дихаючих» та біосумісних матеріалів;
 • найчастішою заміною;
 • з наявністю UF-захисту, що запобігає пошкодженню сітківки очей сонячним випромінюванням;
 • з максимальним вмістом вологи;
 • що не потребує спеціального багатоступеневого догляду та дорогих засобів.

На думку експертів, усім критеріям безпеки максимально відповідають МКЛ щоденної заміни.

Одноденні лінзи рекомендують пацієнтам, схильним до алергічних реакцій та з підвищеною чутливістю очей. Всі користувачі, які використовували цей тип виробів, відзначають максимальний комфорт протягом дня. Вони ідеально підходять для новачків, оскільки термін адаптації до них найкоротший.

Одноденні лінзи добре переносять діти, літні, активні люди, які цінують комфорт та безпеку. Такі вироби коштують дещо дорожче, ніж планової заміни, проте цей недолік повністю виправдовується величезним переліком переваг.

Головні переваги одноденних контактних лінз

За статистикою 1/3 людей, які використовують контактні лінзи для корекції рефракції, віддають перевагу одноденним лінзам. Якщо коротко перерахувати основні причини, які зробили цей тип лінз найбезпечнішими, вони наступні:

 1. Простота та зручність – продукт не потребує спеціальних розчинів для очищення, зберігання, дорогих аксесуарів. Під час поїздок, подорожей відсутні умови для підтримки КЛ у чистоті. Одноденні лінзи займають мінімум місця, швидко встановлюються, а наприкінці дня утилізуються. При регулярному їх використанні не потрібно пам'ятати графік заміни, що дуже зручно для зайнятих людей, а особливо для дітей та літніх людей.
 2. Стерильність – кожна лінза має герметичну упаковку. При розміщенні в ній КЛ проходять обробку лазером, що гарантує максимальну безпеку, відсутність ризику інфікування.
 3. Безпека – за такий короткий час на поверхні лінзи не встигають накопичитися білкові відкладення та ліпідний наліт, який є субстратом для розмноження патогенних мікроорганізмів і може спричинити алергію. Алергічну реакцію можуть спровокувати засоби догляду, якщо вони неправильно підібрані. Відсутність необхідності у спеціальних доглядових продуктах роблять одноденні лінзи гіпоалергенними.
 4. Комфорт – протягом дня користувач не відчуває дискомфорту, лінза зберігає вологу, прозорість, не викликає подразнення, пересихання, спотворень.

Використання КЛ щоденної заміни істотно економить час, тому віддають перевагу зайняті люди. Але важливо придбати саме якісні вироби у перевіреного постачальника. В інтернет-магазині GlazOK контактні лінзи щоденної заміни представлені найкращими світовими брендами:

 • Dailies Total від Alcon (США) з градієнтним вмістом вологи;
 • Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe від Johnson & Johnson з інноваційного матеріалу Senofilcon A, з UV фільтром, який блокує 99% променів і 98% А;
 • Dailies AquaComfort Plus від Alcon (США) виготовлені з біосумісного матеріалу Нелфілкон А з високим вмістом вологи та максимальною кисневопроникністю;
 • 1-Day Acuvue Moist від Johnson & Johnson невідчутні на очах;
 • 1-Day Acuvue TruEye від 1-Day Acuvue TruEye – вироби найвищої якості, преміум класу;
 • Proclear 1 Day від Cooper Vision (США) Cooper Vision і т.д.

Широкий асортимент, доступні ціни, тільки оригінальні товари роблять замовлення в GlazOK приємними та безпечними для кожного покупця.