Information
Search

Огляд розчинів для лінз

З ростом популярності контактних лінз зросла потреба в якісних засобах догляду за ними. В інтернет-магазині ГлазОк представлений найширший асортимент розчинів для контактних лінз від провідних світових виробників.

Види розчинів

Засоби для догляду за контактними лінзами класифікують в залежності від призначення на:

 • багатофункціональні - розчини, які вирішують відразу кілька завдань: очищення, зберігання, дезінфекція, зволоження;
 • дезінфікуючі - вузькоспеціалізовані розчини для знезараження;
 • очищаючі - системи, що усувають білкові відкладення, солі та інші забруднення, що знижують прозорість лінз і негативно впливають на зір;
 • сольові - ізотонічні сольові розчини, близькі за своїми хімічними характеристиками людської сльозі, використовуються для зберігання і ополіскування лінз, так як мають низькі дезінфікуючі властивості.

Кожна група має додатково підгрупи. Є розчини для м'яких і жорстких лінз, а також для чутливих очей. При виборі розчину необхідно враховувати всі показники. Найпопулярнішими є багатоцільові розчини, а й вони мають відмінності.

Популярні розчини для контактних лінз

В інтернет-магазині вічко представлені наступні багатофункціональні розчини для контактних лінз:

 • ReNu MultiPlus від Bausch & Lomb (США) - універсальний (для всіх типів лінз);
 • Neo Plus від Neo Vision (Південна Корея) - розчин 3 покоління;
 • Multison від Henson (Латвія);
 • Hidro Health HA від Disop (Іспанія) - з гіалуроновою кислотою;
 • Biotrue від Bausch & Lomb (США) - з гіалуроновою кислотою;
 • Universale від Soleko (Італія);
 • Alvera від Avizor (Іспанія) - з алое вера;
 • Unica Sensitive від Avizor (Іспанія) - з гіалуроновою кислотою;
 • Regard від Vita Research (Італія) - для чутливих очей;
 • Ekinos від Soleko (Італія) - на основі рослинних компонентів;
 • Opti-Free Express від Alcon (США) - для тривалого зберігання лінз;
 • I-FRESH від Soleko (Італія) - для чутливих очей;
 • Sauflon One Step від Cooper Vision (США) - для чутливих очей;
 • All In One Light від Cooper Vision (США) - для чутливих очей;
 • Maxima від MAXIMA (Великобританія);
 • Maxim Elite від MAXIMA (Великобританія);
 • All-in-one Advance від Wöhlk (Німеччина);
 • CyClean від Sauflon (Великобританія) - з інноваційною системою очищення і вихровим контейнером.

Але навіть серед кращих багатофункціональних систем є такі, які впевнено лідирують. Короткий огляд деяких розчинів покаже їхня перевага перед аналогічними.

Переваги та недоліки 5-7 найбільш популярних розчинів

В інтернет-магазині вічко представлено кілька засобів, призначених для комплексного догляду за лінзами при високій індивідуальній чутливості рогівки ока. До них відносяться: Biotrue, I-FRESH, Sauflon One Step, All In One Light. Але найбільш затребуваним є Unica Sensitive. У чому його перевага?

Одним з важливих переваг розчину Unica Sensitive від Avizor є те, що в його складі практично відсутні консерванти, а що входить в нього гіалуронова кислота має зовсім інше походження. На відміну від Biotrue від Bausch & Lomb, гіалуронова кислота в Unica має не тваринне походження, а синтезована спеціальними штамами бактерій і очищена із застосуванням новітніх технологій.

В такому з'єднанні відсутні біологічні домішки, які можуть викликати алергічну реакцію, особливо у користувачів з чутливими очима. У деяких багатофункціональних розчинах, таких, наприклад, як ReNu MultiPlus від Bausch & Lomb, гіалуронова кислота відсутня. Для зниження дискомфорту при носінні лінз необхідно додатково використовувати зволожуючі краплі.

До складу розчину входять амфотерні ПАР (полоксамер), які збільшують в'язкість розчину і сприяють більш тривалому збереженню адсорбированной гіалуронової кислоти на поверхні контактних лінз, що забезпечує пролонговану зволоження вироби та рогівки ока.

Також до складу входить регенеруючий комплекс, який сприяє загоєнню мікроскопічних пошкоджень рогівки очей, викликаних пересиханням або травмами, зумовленими неправильно підібраними лінзами або порушеннями в догляді за ними.

В розчині міститься ЕДТА - етилендіамінтетраоцтової кислоти, яка ефективно видаляє біологічні відкладення і руйнує бактеріальну плівку. Крім того, з'єднання підвищує проникність м'яких лінз, зберігає їх кислородопроницаемость - тобто сприяє очищенню і дезінфекції не тільки поверхні лінзи, але і її «пір».

Лінійка Opti-Free від Alcon (США), наприклад, володіє більш вираженими антимікробними властивостями, але через відсутність у складі гіалуронової кислоти може викликати подразнення рогівки у користувачів з чутливими очима.

Крім того, дослідження показали, що в розчинах Opti-Free є коливання рН. Так, фізіологічне значення рН рогівки ока становить 7,45. У той час, як у розчину цей показник дорівнює 7,84. Це коливання незначно, але при підвищеній чутливості очей додатково може викликати дискомфорт при тривалому носінні контактних лінз.

Частою причиною відмови від носіння контактних лінз є дискомфорт, відчуття печіння, «піску в очах», особливо у початківців користувачів. Збалансований склад Unica Sensitive дозволяє навіть новачкам швидко адаптуватися і з комфортом використовувати коригувальну оптику. Розчин підходить для кольорових лінз, так як не взаємодіє з пігментом.

Ще однією важливою перевагою Unica Sensitive є його відносна дешевизна в своєму ціновому сегменті. Великий обсяг розчину дозволяє заощадити і довгий час не переживати, що він закінчиться.

В інтернет-магазині ГлазОк будь-який покупець може знайти розчини, що задовольняють індивідуальним вимогам за цілком прийнятною ціною. Але перед тим як зробити замовлення, слід проконсультуватися з офтальмологом. При оформленні заявки можна отримати всю вичерпну інформацію про той чи інший товар прямо на сайті.