Information
Search

Які лінзи для окулярів кращі: японські чи німецькі?

Німеччина та Японія – лідери виробництва найякісніших та найсучасніших лінз для окулярів. Важко сказати, які з них є кращими. Кожен користувач при виборі орієнтується на особисті потреби.

Головні переваги японських лінз для окулярів

Понад 60 років у всьому світі на ринку оптики відомий бренд Seiko. Його продукція відрізняється:

 • комфортністю;
 • функціональністю;
 • елегантність;
 • унікальністю;
 • індивідуальністю.

Компанія виконує всі етапи самостійно – розробляє сучасні матеріали, використовує високотехнологічне виробництво для створення високоточних моделей. Дизайнерські концепції дозволяють знайти власний стиль – від класики, що не старіє, до ультрасучасних продуктів.

Бренд спеціалізується на виробництві марочних лінз з покриттям преміум класу:

 1. Transitions Super Clean Coat (SCC) AS – ультратонкі (індекс 1,67) асферичні фотохромні контактні лінзи з мультипокриттям SCC для корекції зору при астигматизмі.
 2. Super Clean Coat (SCC) AS – теж дуже тонкі лінзи з індексом 1,67 та мультифункціональним покриттям SCC, призначені для корекції міопії та гіперметропії.
 3. AS Super Clean Coat (SCC) – супертонка лінза підходить для безободкових оправ. Вона покрита 16 шарами (по 8 з кожного боку) багатофункціонального мультипокриття, призначена для широкого діапазону короткозорості та далекозорості, у тому числі високого ступеня.
 4. Super Resistant Blue 1.5 (SRB) – комп'ютерні лінзи для профілактики втоми очей та захисту від негативного впливу синього (блакитного) світла, що випромінюється моніторами комп'ютера, LED-ламп.
 5. Seiko 1.74 AZ Super Clean Coat – біосферична лінза з мультипокриттям. Дизайн цього виробу дозволяє зберегти природний розмір очей і забезпечує максимально широке поле зору навіть при великих значеннях діоптрій ( 5 дптр), усуває усі спотворення.

Ще більше лінз виробництва Seiko можна знайти в каталозі інтернет-магазину Око.

>

КЛ виконані із сучасних полімерів, що дозволяє їх робити тонкими, легкими, а спеціальне покриття захищає від подряпин, забруднень, УФ-випромінювання. За міцністю вони не поступаються мінеральним, але мають набагато більше переваг.

Безперечні переваги німецьких лінз

Ведучими виробниками очкових лінз у Німеччині є Rodenstock, Carl Zeiss, Rupp und Hubrach. Флагманом у виробництві оптики та оптоволоконних продуктів є компанія Carl Zeiss. Виробник у своїх виробах поєднує інноваційні технології, точність, ефективність, стиль. У каталозі Око будь-який користувач може вибрати лінзи різного призначення:

 1. Dura Vision Platinum Blue Protect UV 1.5 – КЛ мають сферичний дизайн, стандартну товщину, захист від блакитного світла. Показано для корекції зору від -6,0 до +6,0 дптр.
 2. AS Dura Vision Drive Safe 1.67 – асферична лінза з покриттям від блакитного світла, плоска поверхня дозволяє уникнути спотворень.
 3. SV 1.5 LotuTec – лінза виконана з матеріалу на 40% легше за скло і з тією ж заломлюючою силою. Інноваційне покриття LotuTec робить контактні вироби міцнішими. Крім того, додано додатковий шар, який усуває електростатичний заряд.
 4. AS Dura Vision Platinum Photo Fusion 1.6 – ультратонка сферична лінза із зміцнюючим покриттям, що робить її особливо міцною, легкою, придатною для безоправних окулярів. Мінімальне заломлення забезпечує високу чіткість передачі картинки та ін.

Крім перелічених моделей компанія Цейс випускає однофокальні, прогресивні, монофокальні та спеціалізовані лінзи DriveSafe для безпечного, комфортного водіння. Висока якість, широкий асортимент, застосування сучасних технологій виробництва високоточних виробів, різних типів покриттів робить продукцію Zeiss конкурентоспроможною на світовому ринку.

Яким лінзам віддати перевагу?

Вибрати оптимальний варіант лінз для окулярів допоможе офтальмолог. Після перевірки зору лікар визначить усі необхідні параметри та випише рецепт. В оптиці на його підставі виберуть лінзи. Їх тип також залежить від виду оправи. Наприклад, однофокальні лінзи від Цейсу призначені для виправлення порушення рефракції в межах від 2,0 до 3,0 дптр. Вони підходять людям будь-якого віку. Асферичний дизайн усуває спотворення та не змінює візуально очі користувача.

Кращі моделі обох компаній мають мультифункціональні покриття. Моделі преміум-класу можуть мати до 20 різних покриттів, що продовжують термін експлуатації полімерних лінз, просвітлювальне покриття, захист від негативного випромінювання та ін. Оптиметрист вибере оптимальний варіант – найбільш технологічні та ультратонкі лінзи японського виробництва або надійні, високої якості німецькі.