Information
Search

Для чого потрібна пероксидна система

Більшість користувачів контактними лінзами для догляду за ними вибирають багатофункціональні розчини і на цьому обмежуються. Часто люди скаржаться що після місяця носіння їх традиційні або квартальні лінзи дратують слизову, створюють ріжучі відчуття і в результаті лінзи викидають. Але чому? Адже всі вони кожен день користуються багатофункціональними розчинами, труть пальчиками і вчасно змінюють контейнер. Вся справа в тому, що лінзи тривалого носіння (понад місяць) вимагають більш глибокого очищення. Багатофункціональні розчини прекрасно справляються з доглядом за місячними лінзами, але для лінз на три, шість і дванадцять місяців його замало.

Що таке пероксидні системи?

це розчин на основі перекису водню (H2O2), який не містить консервантів. Невід'ємною частиною системи є нейтралізатор: платиновий диск в контейнері або ензимні таблетки. Без них рогівка очей може отримати хімічний опік. З цієї причини, не варто експериментувати з аптечної перекисом.

Навіщо потрібна пероксидна система?

це розчин для глибокого очищення лінз. І якщо багатофункціональні націлені більше на зберіганні і зволоженні плюс очищенні від пилу / бруду, то пероксидні розчини для глибокого очищення. Перекис водню в розчині активно бореться з різного роду грибковими відкладеннями, вірусами і бактеріями. H2O2 - найсильніший окислювач, здатний проникати всередину биоплівок.

Кому підійде пероксидна система?

перш за все людям з чутливими очима, користувачам контактних лінз зі строком носіння більше 30 днів. Чистий лінза дає більше гарантії комфортного і здорового використання.

Мінус пероксидного системи.

ця рідина не підійде для промивання лінз, так як вимагає нейтралізацію H2O2, щоб уникнути травмування рогівки. Процес очищення вимагає певну кількість часу, яку потрібно дотримувати. Вартість такого розчину більше ніж у багатофункціонального. Не можна використовувати з лінзами у яких високий показник гідрофільності. Такі лінзи будуть пошкоджені.

Чи можна застосовувати пероксидную систему кожен день?

да, можна, але дотримуючись всіх правил використання. Обов'язково дотримуйтесь інструкції вашого пероксидного розчину, це допоможе уникнути небажаних наслідків.

Для кого не підійде перокісідка?

перш за все не варто "продовжувати життя" цим розчином щоденним лінзам (втім, щоденні лінзи розраховані виключно на день носіння). Якщо у вас лінзи з високим показником гидрофильности (Acuvue Oasys With Hydraclear Plus, Air Optix Plus HydraGlyde і т.д.). Якщо ви не зможете витримати лінзи в розчині необхідне за інструкцією час, не варто і починати.

Які бувають пероксидні системи?

одноетапна і двоетапна. Склад розчину однаковий, відмінність в нейтралізаторі. У одноетапною системі його роль виконує платиновий диск в контейнері, в двохетапного - ензимні таблетки.

Якщо у вас ще є питання по використанню пероксидного системи, ви можете звернутися до наших фахівців по телефону або в салоні "Оптика на Васильківській". Також ви можете проконсультуватися з вашим офтальмологом.