Information
Search

Контейнер для лінз "М'яч"

Виробник: Fashion Style
Модель: DC183

Короткий опис


Часто ми приховуємо своє поганий зір. І якщо в окулярах це зробити важко, то користувачі контактних лінз залишаються непоміченими. Все що відноситься до контактної корекції ретельно ховають. Це роблять не всі, але статис... Читати далі...

Знайшли дешевше ?
50.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

Часто ми приховуємо своє поганий зір. І якщо в окулярах це зробити важко, то користувачі контактних лінз залишаються непоміченими. Все що відноситься до контактної корекції ретельно ховають. Це роблять не всі, але статистика показує що 70% носіїв контактних лінз намагаються максимально заховати все, що може вказати на їх поганий зір. Можливо тому багато виробників аксесуарів почали випускати контейнери для зберігання лінз самої різної форми і забарвлення.

Контейнер для контактних лінз "М'яч" стане прекрасним подарунком для любителів футболу. З цим аксесуаром немає потреби більше його ховати. Він прекрасно буде виглядати на будь-якому столі, в будь-якій обстановці.

Яскраві кольори, якісний і приємний на дотик пластик. Більш ніж доступна ціна. Контейнер для контактних лінз "М'яч" не тільки для зберігання лінз, але і як засіб для самовираження.

Відгуки (0)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре