Information
Search

Ультразвукове очищення для контактних лінз

Виробник: Fashion Style
Модель: HL2206K

Короткий опис


    Дорожній набір для контактних лінз з ультразвуковим очищенням це ноу хау в світі контактних лінз. Кожен день винахідники всього світу придумують різні пристосування для того щоб полегшити або поліпшити наш побут. Що ... Читати далі...

Знайшли дешевше ?
650.00 грн.

  • Наявність: В наявності

Опис:

    Дорожній набір для контактних лінз з ультразвуковим очищенням це ноу хау в світі контактних лінз. Кожен день винахідники всього світу придумують різні пристосування для того щоб полегшити або поліпшити наш побут. Що то з захопленням приймається людством, а що то відкидається. Ультразвукове очищення для лінз стала одним з тих винаходів, яке прийняли з радістю.

    Переваги такого зберігання в теорії простий, але неповторний в побуті. Щовечора ви знімаєте лінзи і після промивання розчином кладете їх в контейнер з такою ж рідиною, якщо звичайно ж у вас лінзи терміном носіння більше одного дня.

    В результаті, протягом всієї ночі ваші лінзи нерухомо лежать в розчині і пасивно очищаються. Є звичайно ж контейнери, де ваші лінзи знаходяться в "підвішеному стані", що не косаясь дна і тим самим омиваються з усіх боків. Такі контейнери йдуть в комплекті з пероксидними системами і їх можна купити окремо. Але, ніщо не може зрівнятися з очищенням ультразвуком.

    У дорожньому наборі з ультразвуковим очищенням з ваших лінз "витрясут" все найстійкіші забруднення і білкові відкладення. Після того як ви помістили лінзи в контейнери з рідиною, щільно закрийте кришки від осередків. Додайте набір на рівній поверхні і натисніть на кнопку. Досить кількох хвилин "вібрації" для глибокого очищення.

    Дорожній набір для контактних лінз з ультразвукової очищенням працює від батарейок формату ААА (1 шт).

Відгуки (2)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре