Information
Search

Wohlk (Волькен) - контактні лінзи


180.00 грн.

160.00 грн.

148.00 грн.

250.00 грн.

585.00 грн.

180.00 грн.

170.00 грн.

972.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

контактні лінзи Zeiss від Wöhlk   Wöhlk + Zeiss - німецька якість контактних лінз.

    Компанія Wöhlk - німецький сертифікований виробник контактної оптики. У її засновника, Генріха Велька, були великі проблеми із зором (аметропия високого ступеня). Він вирішив, що на зміну його важким очками повинен прийти більш легкий варіант оптики, і створив перші контактні лінзи - склеральні, що виготовляються з плексигласу. Носити їх можна було недовго.

    Далі Вьольк створив фірму з випуску невидимих лінз. Компанією Велька зацікавилися такі німецькі монстри як Zeiss. Після недовгих переговорів контактні лінзи стали випускати спільно. Постійні удосконалення виробництва призвели до того, що вже в 2000 році компанія виготовляла торическими оптику, яка була призначена для тридцятиденного носіння. Потім налагодився випуск сферичних лінз.

    Асортимент компанії сьогодні

    З плином часу класичні лінзи жорсткого типу здали свої позиції. Їм на зміну прийшли більш якісні і зручні моделі. Сьогодні в асортименті компанії можна знайти найрізноманітніші варіанти контактної оптики:

  • лінзи газопроникного типу, які мають підвищену гнучкість;
  • м'яка контактна оптика, що характеризується великим вмістом води;
  • кольорові моделі лінз;
  • спеціальні моделі, призначені для корекції різних дефектів зору.

    Лінзи, які використовуються для боротьби з серйозними проблемами зору, відрізняються особливою геометрією поверхні, що дозволяє мінімізувати майже всі дефекти. Особливою популярністю пользуються гідрогелеві лінзи Zeiss CD 30 Mediterranee, у лінз великий діапазон діоптрій плюс добре закруглений очей.