Information
Search

Stepper - інімецька якість


Немає жодного товару.

STEPPER EYEWEAR - бренд в світі оптики, який досяг своїх висот завдяки своїй прихильності створенню унікальних очок і тісними професійними відносинами з оптиками. Більше тридцяти років тому компанія була заснована в Німеччині як спільне підприємство експерта по технології лиття пластмас і дипломованого оптика Hansa Steppera.

Ганс Степпер народився в грудні 1935 року. Його батько був оптиком з невеликим магазином в Штутгарті, Німеччина. Ганс став учнем у свого батька і за цей час виявив великий інтерес і пристрасть до дизайну і майстерності роботи з оптичними оправами. У 1958 році його запросили створювати і виготовляти окуляри на замовлення в Гельсінкі, Фінляндія.

У 1961 році він повернувся до Німеччини і успішно завершив свою професійну підготовку в якості майстра оптика. Його місія - замість того, щоб слідувати рекомендації батька - полягала у виготовленні пластикових рам методом лиття під тиском і без використання традиційного методу різання листів з ацетату.

Hans Stepper був попереду часу. Оправи Степпер були виліплені навколо особи, а не показували звичайний плоский вид. Однак пластикових рам було недостатньо для задоволення світового ринку - метал був тенденцією з 1993 року.

Рішення STEPPER досягаються шляхом використання нового в матеріалах, процесах, і оспорювання можливостей того, що може бути досягнуто в окулярах.

Бачення очок стало можливим завдяки охопленню нововведень в поєднанні з найкращим з того, що було раніше.

Робота Stepper - перетворити комфорт в окулярах в форму мистецтва.

Будь то єдиний дизайн матеріалу або комбінація з мінімальною забарвленням і обробкою до чогось досить складного, інтелектуальний підхід STEPPER до окулярів перетворюється в щось, що відповідає вашому характеру і стилю.

Все, що робить Stepper, призначене для людей, тому кожне нововведення, призначене для поліпшення очок. З рамками, спроектованими по контурах особи; щоб бути у формі, бути комфортним, надійним і ідеально тримати лінзи - оправа STEPPER робить зір таким же природним, як і дихання.

Великі ідеї Stepper черпає від самих людей. Команда професіоналів, охоплює весь світ, різноманітний ресурс із загальною метою - створити кращі окуляри.

Замовити і купити оправу STEPPER ви можете як на сайтте так і в салоні «Оптика на Васильківка». В оптиці ви так само можете пройти діагностику зору при необхідності і за допомогою наших консультантів підібрати потрібні скла. Ми працюємо без вихідних.