Information
Search

Sauflon (сауфлон) - контактні лінзи, розчини для лінз, пероксидні системи, ферментні таблетки


ТОП

339.00 грн.

ТОП

460.00 грн.

243.00 грн.

95.00 грн.

96.00 грн.

95.00 грн.

138.00 грн.

302.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Sauflon   Компанія «Sauflon» 

    Компанія «Sauflon» була заснована в 1985 році в Об'єднаному королівстві Великобританії. З самого початку діяльність компанії була вузькоспеціалізованою і спрямована виключно на виготовлення контактних лінз і засобів по догляду за ними. Така позиція виробника забезпечила найвищу концентрацію технологічних та інтелектуальних потужностей в сферу продукту що випускається. Завдяки цьому «Sauflon» зайняла лідируючі позиції на ринку оптики і завоювала визнання споживача у всьому світі.

    Сьогодні каталог продукції британської компанії представлений широкою лінійкою товарів і презентован у багатьох країнах світу. Ще однією особливістю товарів цієї компанії є доступна вартість при настільки високій якості.

    Контактні лінзи Sauflon і засоби по догляду за ними повністю відповідають європейським стандартам якості. Компанія має запатентовані технології. Все це робить продукцію британського виробника максимально комфортної та ефективної.

    Завдяки асферичной формі контактні лінзи Sauflon гарантують гостроту зору. Вони легко надягають, відмінно тримаються, абсолютно невідчутні на очах, прекрасно утримують вологу протягом усього дня і добре пропускають кисень. Ультрафіолетові фільтри захищають Ваші очі від шкідливого сонячного випромінювання. Крім цього, лінзи виготовляються з біосумісних матеріалів, що запобігає утворенню відкладень на лінзах більш тривалий час в порівнянні з товарами інших виробників.

    Товарна лінійка Sauflon

    Товарна лінійка Sauflon представлена засобами корекції зору з різними термінами носіння (одноденні, місячні, традиційні) і різного матеріалу виготовлення (гідрогелеві, силікон-гідрогелеві). Купити контактні лінзи Sauflon в Україні можна в інтернет-магазині «ГлазОк». Також у нас в магазині Ви знайдете все необхідне для догляду за контактними засобами корекції зору:

  • розчини для контактні лінзи «One Step», «All in One Light», «CyClean», «Synergi»;
  • таблетки потрійної дії «Trizyme»;
  • зволожуючі краплі «Sauflon Comfort Drops» і багато іншого.

    Серед контактних лінз, що випускаються компанією Sauflon особливою популярністю користуються лінзи ClearLux Clariti. Охочі купити контактні лінзи ClearLux Clariti вибирають цю лінзу тому що вона не дорога, хорошої якості і добре пропускає повітря.

    Продукція цієї торгової марки не містить консервантів, тому прекрасно підходить для пацієнтів з високою чутливістю очей.

    Догляд за лінзами грає ключову роль в питанні наскільки ефективним і комфортним буде носіння контактних лінз. Це питання Вашого здоров'я і їм не можна нехтувати.

    Асортимент продукції Sauflon постійно оновлюється. У міру того, як виробник випускає новинки, ми розширюємо каталог наших товарів, щоб Ви завжди могли отримати сучасний і якісний товар. Крім цього ми гарантуємо найнижчі ціни на лінзи Sauflon і засоби по догляду за ними.

    Компанія «Sauflon» є світовим лідером за кількістю продажів - і то є свідоцтво високої якості продукції!