Information
Search

Ремонт окулярів в оптиках у Києві

Окуляри – крихкі вироби, які часто ламаються, особливо «готові», куплені «з рук» чи не в спеціалізованих магазинах. Нерідко вони виконуються з недорогих та неякісних матеріалів. Якщо такі окуляри ремонтувати нерентабельно - дешевше купити нові, то виконаними на замовлення користувачі дорожать. У наших оптиках у Києві клієнтам не лише допоможуть підібрати високоякісні лінзи, оправи на будь-який смак, а й відремонтувати пошкоджені окуляри.

Послуги

Майстри надають повний спектр послуг з ремонту очкової оптики:

 • установка нових лінз в оправу;
 • заміна, ремонт дужок в оправі;
 • заміна пошкоджених лінз;
 • заміна оправи окулярів;
 • ремонт або заміна носоупорів;
 • підтяжка або заміна гвинтів, флексу;
 • вирівнювання, паяння оправ;
 • заміна волосіні в напівоправних окулярах;
 • фарбування оправ;
 • тонування скла;
 • заміна лінз у сонцезахисних окулярах та ін.

Дослідні фахівці виготовлять окуляри на замовлення або лінзи відповідно до рецепту лікаря та врахування побажань замовника. Постійним клієнтам надається знижка.

Встановлення лінз в оправу

У салоні оптик можна купити оправи та лінзи для окулярів від провідних світових виробників. Самостійно вставити лінзи в оправу можна, але цього робити не варто. Є можливість зіпсувати дорогу оправу, пошкодити лінзи.

Фахівці допоможуть підібрати лінзи відповідно до оправи, оскільки «підганяння» скла порушує їх оптичні властивості, викликає зниження гостроти зору, створює дискомфорт при експлуатації. Наявність знань, спеціального обладнання, великого досвіду роботи у майстрів дозволяє з високою точністю та в найкоротші терміни встановити нові лінзи у будь-яку оправу:

 • повноободкову – світловий отвір з усіх боків обмежений матеріалом оправи;
 • напівободкові – проріз обмежений оправою тільки з одного боку (згори, рідше – знизу), а з протилежного боку лінза утримується за допомогою прозорої міцної волосіні;
 • безправне – скло фіксується гвинтами, розташованими в назальній та темпоральній частині лінзи.

Вартість, термін виконання послуги залежить від конструкції та матеріалу оправи. Встановлення або заміна лінз в оправі здійснюється за таким алгоритмом:

 • після підбору лінз вимірюють відстань між зіницями, перевіряють відповідність оправи розміру, формі лінз і параметрам, зазначеним у рецепті;
 • майстер налаштовує розташування лінз – висоту, кут нахилу, положення, з урахуванням анатомічних особливостей обличчя та візуальних потреб, близькість до переднього відділу очей;
 • спеціаліст тестує отриманий оптичний прилад – перевіряє коректність та надійність установки лінз, забезпечення високої гостроти зору, зручність носіння.

Майстри дають гарантію на виконану роботу. Якщо при експлуатації пацієнт зазнає незручностей, дискомфорту, то йому потрібно знову звернутися до фахівців, які проведуть корекцію.

Ремонт оправ очок

Оправа несе на собі основне навантаження. Часто вона у процесі використання ламається, дряпається, деформується. Всі ці пошкодження майстри виправляють якісно та за доступну ціну. Якщо оправа не підлягає ремонту, тут можна підібрати схожу за доступною ціною.

Ремонт напівободкової оправи

У напівободковій оправі одну сторону лінзи фіксує міцна волосінь, вставлена в спеціальний жолобок (фацета) в торці і закріплена на оправі за допомогою вузликів. Їх отримують за допомогою паяльника або лазерним паянням. При обриві волосіні ремонт відбувається у кілька етапів:

 • майстер прибирає залишки волосіні;
 • очищує фацету від пилу та інших забруднень для кращого прилягання волосіні до лінзи;
 • відміряє необхідний відрізок волосіні та загострює кінці, щоб вони увійшли в отвори на оправі;
 • спочатку волосінь закріплюється за допомогою нагрівання або паяння в назальній частині, потім укладається в жолобок і закріплюється в темпоральній, після чого місця паяння поліруються.

Майстер перевіряє надійність кріплення та коректність встановлення лінз.

Якщо волосінь розтяглася, ослабла і лінзи випадають, то її нагрівають, щоб збільшити еластичність. Скло вставляють і волосінь охолоджують. Професійне відновлення напівободкової оправи гарантує надійність та довгу службу оптичного виробу.

Майстер враховує властивості матеріалу оправи, лінзи. Застосування сучасної апаратури дозволяє запобігти пошкодженню самої лінзи, її покриття та оправи.

Ремонт та заміна дуже

Дужки оправи забезпечують правильне її розташування на голові. Згодом вони можуть розбовтатися, ослабне фіксація, окуляри почнуть спадати, сповзати. Дужки також можуть зламатися. Залежно від матеріалу оправи майстер відновлює цілісність деталі із застосуванням спеціального пальника або лазера або замінює дужкою з аналогічним кріпленням.

Ремонт дужок окулярів може призвести до пошкодження покриття оправи. Фахівець відновлює його, наприклад, за допомогою гальванічного напилення (металева оправа), використання спеціальної фарби. Потім оправа очищається, полірується, і клієнт отримує виріб як новий.

Дужки кріпляться до оправи за допомогою шарнірів (гарпунного або якірного типу), флексів (шарнірів із пружиною). Кріплення також ламаються. Їхня заміна вимагає майстерності, знання технології, використання приладів. Досвідчені фахівці пропонують клієнту як оригінальні запчастини, так і їх аналоги, які коштують дешевше, але не поступаються оригіналу як.

Ремонт носоупорів

Ще однією важливою деталлю окулярів є носоупори. Вони забезпечують зручність та надійність розташування оправи на обличчі. Якщо в пластиковій вони є єдиним цілим з обрамленням світлових прорізів, то металеві носоупори рухливі і можуть регулюватися.

Носоупори можуть вставлятися на клямку або кріпитися на гвинтах. Такі деталі потребують заміни, якщо:

 • подушечка пожовкла, потріскалася;
 • зламався тримач подушечки;
 • послабився або загубився гвинт/засувка, що з'єднує подушечку та тримач.

Майстри виконають ремонт носоупору окулярів, заміну деталей у короткі терміни та за доступною ціною.

Виправлення оправи

Пластикові, металеві та комбіновані оправи можуть не тільки ламатися, а й деформуватися внаслідок механічного здавлення. Виправлення оправи вимагає спеціальних знань, оскільки різні сплави та метали мають характерні властивості, особливості, які потрібно знати та враховувати під час ремонту.

Після відновлення геометрії оправи майстер встановлює в неї лінзи, при необхідності змінює пошкоджені деталі, очищає, полірує та перевіряє коригуючі властивості, комфортність, правильність «посадки» окулярів. Вартість послуги залежить від складності ремонту окулярів, матеріалу, додаткових маніпуляцій. Але ціна в наших оптиках нижча, ніж в інших майстернях у Києві.

Тонування лінз окулярів

Крім ремонту оправ, у наших оптиках здійснюють виготовлення лінз із фотохромними властивостями. Полімерні вироби можна фарбувати. Затонувати окуляри з полімерними лінзами можна у будь-який обраний клієнтом колір, а також виконати суцільне або градієнтне тонування.

Також клієнт може замовити різний ступінь (щільність) тонування – від дуже темного (85-100%) до дуже світлого (20-30%). З її допомогою можна не тільки змінити зовнішній вигляд окулярів, але й зробити звичайні вироби універсальними, які також захищають від яскравого сонця.

Інші послуги

Не всі майстерні, які виконують ремонт окулярів, роблять лазерну пайку. Обладнання для неї коштує дорого та потребує спеціального навчання майстра. У наших оптиках за допомогою лазерного паяння відновлюють цілісність металевих оправ, у тому числі найскладніших і особливо міцних – титанових.

Окрім ремонту, заміни оправи окулярів в оптиках можна замовити індивідуальні вироби. Виготовити їх на замовлення не так дорого, як вважають багато пацієнтів. Але такі окуляри краще виправляють зір, враховують усі особливості очей, форми обличчя та ін. Такі індивідуальні вироби більш комфортні та служать довше за «штампування», оскільки виконуються з якісних матеріалів.