Information
Search

ТОВ Технологія здоров'я - розчини для лінз


250.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

розчин Heltec від «Технології здоров'я»    ТОВ «Технологія здоров'я» одеська компанія заснована в 1994 році. Завдяки вузької спрямованості вона дотримується останніх світових тенденцій і відповідає найкращим стандартам у сфері офтальмології. Завдяки сучасному обладнанню в центрі «Технологія здоров'я» діагностують будь-які захворювання очей на самій ранній стадії. Особливо приділяють увагу діагностиці та лікуванню глаукоми, яка назавжди забирає зір. ТОВ «Технологія здоров'я» ще відома багатьом як Інститут очних хвороб ім. Філатова.
    У 2014 році вийшов новий розчин на ринку України - Heltec (Хелтек). З перших днів продажу розчин зарекомендував себе як якісний товар українського виробництва. Доступна ціна є додатковим бонусом для цього чудо засоба.
    На сьогоднішній день розчин для лінз Heltec став улюбленцем багатьох українців. Це підтверджують мільйонні продажу в рік.
    ТОВ «Технологія здоров'я» є гарантією якості в області офтальмалогіі. Завдяки її фахівцям було відновлено ні жоден зір і принесена радість ні в одну сім'ю.