Information
Search

Maxima (Максима) - контактні лінзи, розчини для лінз


256.00 грн.

311.00 грн.

400.00 грн.

900.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

контактные линзы и растворы Maxima   Maxima Optics

    Британська компанія «Maxima Optics» вперше заявила про себе в 1999 році. Спочатку курс діяльності «Maxima Optics» був спрямований на виробництво засобів по догляду за контактними лінзами. Пізніше компанія почала розширювати сферу своєї діяльності і запустила виробництво гідрогелевих контактних засобів корекції зору, а з часом і силікон-гідрогелевих. Невід'ємною рисою виробничого процесу «Maxima Optics» є постійна робота над поліпшенням якості продукції, що випускається. Компанія регулярно вивчає споживчий попит, аналізує основні нарікання та побажання пацієнтів, що користуються контактними лінзами, прислухається до рекомендацій провідних офтальмологів світу і, як результат, випускає високоякісний продукт.

    Ефективність контактних лінз торгової марки «Maxima» і засобів по догляду за ними визнані в усьому світі. Сьогодні випускаються товари повністю відповідають світовим стандартам якості. Незважаючи на високу якість продукції і складний виробничий процес, ціни на лінзи Maxima і супутні товари відрізняються привабливою доступністю, в порівнянні з аналогічними товарами інших виробників. Тому вони зайняли тверді лідируючі позиції на ринках багатьох країн світу. Сьогодні Ви також можете придбати контактні лінзи Maxima в Україні.

    Контактні лінзи і розчини Maxima

    Товарний ряд «Maxima Optics» представлено контактними засобами корекції зору з різними термінами носіння (одноденні, місячні, квартальні, традиційні). Вони не викликають дискомфорт навіть при першому використанні. Особливість форми значно спрощує їх експлуатацію, а ідеально гладка поверхня лінзи і прекрасна зволоженість забезпечують відчуття комфорту протягом всього періоду носіння. Контактні лінзи Maxima характеризуються відмінною повітропроникністю, забезпечуючи доступ кисню до рогівки ока. UV-фільтри захищають очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. У лінзах Maxima все зроблено для того, щоб доставити максимальний комфорт їх користувачам. Вони прекрасно підходять для чутливих очей.

    Крім контактних лінз компанія випускає дезінфікуючі розчини для догляду за ними. Особливою популярністю на світовому ринку завоював універсальний розчин «Maxima Elite». Завдяки своєму унікальному складу і способу впливу на різного роду забруднення контактних лінз, «Maxima Elite» став справжнім проривом.

    Купити контактні лінзи Maxima в Києві або з доставкою по всій Україні можна в інтернет-магазині «ГлазОк». У нас у продажу представлений повний каталог продукції «Maxima Optics». Регулярні акції і знижки забезпечують найпривабливішу вартість на контактні засоби корекції зору і засоби по догляду за ними. Ми гарантуємо кращий сервіс і якісне консультування, адже Ваше здоров'я - це мета нашої роботи!