Information
Search

Mark`ennovy (маркенові) - контактні лінзи


80.00 грн.

1 800.00 грн.

1 800.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

линзы Mark`ennovy    Mark'ennovy (Маркенові) - якість по-англійськи

    Підприємство Mark'ennovy (Маркенові) - одне з основних на ринку контактних лінз, яке пропонує для своїх споживачів оптимальний баланс ціни і якості. Фірма займається виготовленням торических і мультифокальних засобів контактної корекції. Лінзи даного бренду забезпечують гостроту зору і створюють зручність протягом усього часу носіння. Комфортність досягається, завдяки використанню в процесі випуску:

   •   інноваційних рішень;

   •   сучасного оснащення;

   •   матеріалів відмінної якості.

    Продукція поставляється в трьох варіаціях. Це дозволяє підібрати найбільш підходящий для носіння варіант, враховуючи індивідуальні особливості.

    Заслужена популярність

    Сама компанія отримала широку славу завдяки унікальним розробкам. На етапі випуску застосовується спеціальне програмне забезпечення, що дає можливість досягти найвищого рівня точності. Відхилення для кожної лінзи не перевищує частку відсотка.

    Розуміння потреб ринку, дотримання англійських традицій якості та постійні дослідження в індустрії корекції зору дозволили Mark'ennovy (Маркенові) стати ключовим підприємством на всьому континенті. Так, при носінні лінз даного бренду виключені сухість і інші неприємні моменти.